Jump to content
nikicar

Амортисйори Kyb

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже кой е вносителя или къде да попитам за задни амортисйори. Автомобила е рядко срещан DAIHATSU APPLAUS 90г оригиналния ляв амортисйор е с номер 48540-87107 KYB. Пробутаха ми tokico но чашата която държи пружината е с 2см. по ниска. Кой може да поръча два задни амортисйора за екзотичната ми кола?

Гледам в момента каталога и ценовата листа на Каяба и за твоя автомобил ми излизат съвсем други кодове ???От кога е твоя каталог на Каяба и кой ти изкара тези кодове ???Има за твоя автомобил , мога да ти дам и цена ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже кой е вносителя или къде да попитам за задни амортисйори. Автомобила е рядко срещан DAIHATSU APPLAUS 90г оригиналния ляв амортисйор е с номер 48540-87107 KYB. Пробутаха ми tokico но чашата която държи пружината е с 2см. по ниска. Кой може да поръча два задни амортисйора за екзотичната ми кола?

Гледам в момента каталога и ценовата листа на Каяба и за твоя автомобил ми излизат съвсем други кодове ???От кога е твоя каталог на Каяба и кой ти изкара тези кодове ???Има за твоя автомобил , мога да ти дам и цена ??
Това са кодове от самия оригинален амортисйор който го смъкнах вчера. Колата е Daihatsu applaus 90g (16xi това пише на капака на колата) само с предно предаване и няма ABS. Задни дискови спирачки .На самия амортисйор има две уши на стеблото който държат два спирачни маркуча. Амортисйора на токико имаше едно ухо. От София ли сте? Каква е цената?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам че Ауто Плюс внасят Каяба,така че попитай и тях.може би могат да ти помогнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще проверя,работя в Евро 07,надявам се да имаме за твоята кола :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...