Jump to content
Ogi_Stoev

Не ходете в дискотека “space” – гр.Обзор

Recommended Posts

Съвсем дружелюбно ви съветвам ако планирате да посетите най-голямата дискотека на Балканите (така пише на табелката) през почивката си на черноморието да намерите друго място. Това което видях ме потресе и уплаши. Голяма – сравнително добре направена дискотека – чудесно, на входа местни идиоти събиращи такса без познания за любезността към клиента – ок-това го очаквах-нормално за България. Голямата изненада бе вътре – десетина ромчета (използвам тази неправилна дума от уважение към форума) на възраст от 7 до 10 години танцуващи под ритмите на “хаус” със захвърлени джапанки покрай тях. След пръвоначалния шок почнах да се оглеждам и ясно да откроявам по-възрастни роми 14-16 годишни демонстративно показвайки силни приятелски отношения с момчетата с криминални физиономии и черни фланелки с надпис “security” – част от които също така роми. Оказа се че освен групата руски деца (явно лагер), нашата компания и част от персонала всички останали бяха роми. След което обезпокоен за собствената ми сигурност си тръгнах.Да отбележа, че не съм расист и темата няма за цел да провокира такива изказвания и ви моля да си ги спестите. Просто не се почувствах комфортно в ромска дискотека.Ако някой има други впечатления ще съм щастлив да разбера, че просто не съм уцелил момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, аз сум ходил няколко пъти но пще кгато я откриха и бях много дволен.тази година не съм ходил може да се е променила.в началото охраната беше дота възпитана и дискотеката беше пълна догоре ,може би заради ниските цени на които работеха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Миналата година бях там. Беше ретро парти. Освен заблудени туристи и танцуващи около джапанките си местни индивиди (голяма мода и престиж) друго нищо интересно. Тоалетните не работеха. А най-ми е смешно да гледам как чалгар танцува хаус. Наистина не ходете там :unsure:

Редактирано от Jonini

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собствениците едва ли ги интересува какво се случва там, предприятията по морето са за пране на пари и нищо повече :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица съм на море и ще Ви послушам. Не е необходимо да си вкисвам и без това оскъдната отпука. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...