Jump to content
Guest asen

За Сивик 83-та година

Recommended Posts

Guest asen

Здравейте интересува ме какво ви е мнението за въпросния сивик с 5 скорости е. Нямам нямам никакви други данни, ако можете да ми дадете някаква информация ще съм ви много благодарен, защото смятам да се сдобивам с Хонда, макар и мой набор :fun:))

Редактирано от asen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

щом е с 5 скорости, има голям шанс да е 'телевизорче', 3та генерация - това им е първата година на производство.Много са здрави, но вече им е време за смяна на доста от чарколаците :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

колата е супер даи снимки 1.3 ли е? ама надали е телевизорче но пак е супери за двете има части МЯТАЙ СЕ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

покажи я някому преди покупката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest asen

Благодаря ви много, но вече я купих и май ще съжалявам, но все пак се радвам за новата си придобивка. Колата е с мотор 1.3 и е втора генерация. Като млада е била 71 или 75 коня. Надявам се с помощта на този форум да мога да върна към първоначалния й вид, защото повечето части по нея са custom.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Е те ако са си оригинални и има няма нищо и колата си върви , това какво те засяга :P гледай по окачването всичко да е наред като начало , че там шега не бива , можеш и с 60 да караш и пак да се отрепеш някъде :D Пък за двигателя , прдполагам няма да го правиш за дръпки и т.н. , така че ти трябва основното .Виж говори с колегата vinnie мисля се пишеше , той има сивик 2-ра генерация докаран от САЩ и състоянието му е перфектно според мен , както отванка и отвътре :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest asen

Благодаря още веднъж за помощта. Окачването е наред, а двигатеря е почти мъртъв, защото гори много масло и цапа свещите за 100м, но аз съм голям ентусиаст и смятам да и покажа кой кого :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

абе каква е тая снимка това е акорд 1ва ген а не сивик 2ра имате грешка!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

тоест е почти същата като мойта. чия е?? запознайте ме с собственика!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

познавам 2 ма души с сивик 2ра ген спряни от движение и с по един адрав тоест ако ти трябва нещо се обаждай дори единия работи в сервиз а и там е колата УСПЕХ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest asen

При четирима майстори ходих и четиримата ми разправят различни глупости и викат, а ти не ги слушай другите кво ти говорят. Взех да се чудя на кой да си поверя колата особено след като единия ми изръси че съм сбъркал сервиза с автоморгата и само за да ми свали главата щял да ми вземе 100 лв. за по- нататък вика ще мислим за отстъпки. Верно лудите умора нямат. Поне се поуспокоих че се намират части по магазините и моргите. В понеделник ще влиза в сервиз и се надявам като излезне да започна и аз да посещавам срещите на клуба в Пловдив като горд собственик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest asen

А и за да не отварям нова тема има ли някакъв официален irc канал на форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

#vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Абе кажи , че си от Пловдив , можех и аз да ти намеря някой добър майстор , на добри цени :dry: Ако не е тайна , кажи на кой си повери колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest asen

Колата щше я закарам в автосервиз "Тракия", защото имаме познат там и ни е правил всичките коли иначе щях да се оринтирам към някой, който специално се занимава с японски коли. благодаря все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...