Jump to content
Greenwater

защо нямя чат във форума?

Recommended Posts

Крайно време е да има и чат ,щото тамън се изпокараме в някоя тема и няко модератор я заключи .Аман от тия модератори ! Писнахте ми !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен на 100% че понякога доста ме нервират някои и като му тегля 1 във темата и веднага УОРН и краи на темата.А като си излея мъката в чата и ми минава и после се запознаваме и аиде на бира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

После да не хулите новорегистриралите се членове, че не ползват търсачката!!! -> http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=21364и да, тази тема, е само на една страница разтояние.......

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази тема не съм я пуснал аз дето ми я показваш ,значи не важи :huh::huh::huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като ти е писнало Дани - не чети, не пиши, почивай си малко, лято е.....чат? че то си има бе !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като ти е писнало Дани - не чети, не пиши, почивай си малко, лято е.....чат? че то си има бе !!!

говоря към форума бре а не някъв МИРК или нещо подобно !Не ми е писнало а се забавлявам .Не може ли да се забавлявам ? Я да видя кой е против мойто забавление ,да си каже веднага :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично не съм против твоите забавления, но много слабо ме интересуват ... и няма да успееш да обърнеш форума на чат :huh:

ти в други форуми влизал ли си ?например на Опел?влез там и виж за кво говоря .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре, щом те кефи отивай да чатиш във форума на опел - не разбирам защо занимаваш всички с личните си терзания !? ако имаш сикане, има си лични съобщения , има си и на кого да ги пишеш , и при добър късмет може да ти се сбъдне мечтата, но на всеки 2 дни да пускаш тема в която да си чатиш няма да стане ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелена Вода (това май ти е индианското име :huh: ) НЕ СИ САМ ! :huh: ама и на този "проблем" има решение ... някой немързелив програмист да направи форум за феновете на хонда, така както те искат, и този да си остане за феновете на клуба :huh: и те така те ... много бързо ще спрем да мразим модераторите и те много бързо ще се отърват от някои досадни елементи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваш домейн + хостинг и си правиш форум какъвто ти харесва и няма да имаш проблеми с модераторитеАко желаещите за чат са толкова много че чак се прескачат един друг да се подготвят солидно (администраторите обикновено бонбони не пият) и да действат. При положение че седмичните срещи не стигат да се начешат езиците значи има големи проблеми със свободното време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами в момента се прави точно такъв форум за феновете на Хонда :DCOMING SOON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре, щом те кефи отивай да чатиш във форума на опел - не разбирам защо занимаваш всички с личните си терзания !? ако имаш сикане, има си лични съобщения , има си и на кого да ги пишеш , и при добър късмет може да ти се сбъдне мечтата, но на всеки 2 дни да пускаш тема в която да си чатиш няма да стане ...

Абе лукчо ти ся на къв се правиш на полу или на цял олигофренд?аз ти казвам ,че може да се направи това от програмист и вместо да се ползват други програми да си има чат в самия форум ,ти почваш да ми умуваш ,че имало лични съобщения ами браво бе Колумб ,открил си америка на картата ,добре ,че ми каза ,че аз за първи път влизам във форума на Хонда и не знаех .Ащо се отнася до личните ми терзания ,те са си моя работа и не си навирай носа в тях . :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за чат в форума има доста хора които по цял ден си висят и нямат какво да правят защо да не си пишат един на друг много повече запознанства на колегии доста услуги ще се свършат !!! Това да се пускат теми и да се спами е тъпо наистина ако се измисли чатче доста хора ще са вътре.Но ако мислите/модераторите/че няма да има посещаемост или ще е тъпо дайте да пуснем една анкета и ще си покаже мнозинството какво мисли :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на Greenwater, ще го обясня като на идиот като се видим , останалите - разберете, че каквото и да е в тоя форум зависи само и единствено от админа и не подлежи на коментар във форума , просто пишете едно лично и не се занимавайте с модераторите !!П.П. след 3 дни се връщам и вероятн окато имам 15 минути ще ви пусна един браузърски чат за да не си слагате други глупости ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе.. Браузърски чат... Ми аз вече ползвам meebo (www.meebo.com) с приставката му за Firefox. Още един браузърски чат ако ползвам няма да има място за форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е то,ако може на всеки поотделно да се угоди..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде преди 10 човека да са ми казали "Не може да ти се угажда на теб специално", да кажа че не го искам. Искам само да кажа че браузърския чат ако вършеше същата работа, то нищо не пречи да си разменим Skype, ICQ и да си чатим по същия начин. Просто нищо не заменя вградения във форума чат като фукционалност

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ми обясниш ли как да ти помогна ? не та, обаче и така не , ама го искам , ама да не е и така , ако може е те точно така , ама ако може не съвсем ...как да ви обясня, че никой не може да ви помогне ? ... аз при това положение и 15 минути няма да загубя за да се занимавам с глупости които така или иначе знам, че никой няма да използва ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Aми тебе маи те разбрахме че си против чата, незнам защо трябва да го повтаряш през 2 мнения...Как да ми помогнеш ->сложи чат като хората, а не след 10-15 дена, месеца, години се връщам...волпще не те чакам като си против питаи форума с една анкета, ако са против си тегля една през прозореца и аиде нема нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за чата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

докторе, разбрал си недоразбрал , но да напишеш нещо ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina
Отговорено (Редактирано)

Абе, Лукчо, що се Абиш....

 

Многоуважаеми колеги!!

 

Който иска чат, няма нужда от анкета, от гласуване, от безсмислено заяждане, ядосване, нервиране и т.н.

Който иска чат, да пише ЛС на Администратора Виктор, и толкоз. Модераторите Лукчо, Ал Капоне, 1Нет, Мишо и Джонибой нямат възможност да ви помогнат за чата, тъй като решение да ИМА или да НЯМА чат може да вземе единствено и само Виктор - Администратора на форума!!!

 

п.с. дано няма повече постове от сорта "пуснете анкета,питайте нас"...

 

Мир.

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...