Jump to content
Guest slither

Help! Oborotire se promenqt

Recommended Posts

Guest slither

Hi na wsi4ki,pyrwo sorry deto pisha na latinica, ama sam na linux bez kapka admin prawa i nqmam kirilica... taka 4e pak sorry!Ta na waprosa - kogato zagrede dobre CRX-a mi oborotite zapo4wat da 'igraqt' nqkade okolo 800 (malko nad do malko pod 800). Mislq da smenq kwoto moga - swe6ti, maslo, filtri ... ama ako ne se oprawi neznam kwo drugo moje da e. Ako nqkoi moje da dade nqkakwo info ... 10x in advance!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Моя D16A9 пък държеше наскоро много ниски обороти на празен ход. Оказа се кофти бензин от Лукойл-Петрол, като го изгорих и заредих пак на моето любимо темпо, на 2рото кръстовище след бензиностанцията вече си държеше пак нормални обороти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

А звука мени ли се на двигателя , или само оборотомера си играе ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slither

i zwuka i oborotomera ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Провери и ламбдата, при CRX-а се случват подобни аномалии и когато ламбда сондата не работи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest scyberboy

Здравейте на всички.slither главното според мен за промяната на оборотите е неточно образуване на горивната смес( по-богата или по-бедна от нормалното ), това пък може да е от влизане на вода или масло в цилиндрите или от нещо друго. Другия вариант е просто ландата ти да не работи и да не подава вярна информация на компютъра. Аз съм имал и двата проблема. Последно си бях поизкривил главата от прегряване :б и гълтала яко вода, започна да ми мени оборотите, после нямаше мощност на малки обороти ( под 3000 ) и накрая се задави и не запали докато не я отворих ;)Надявам се инфото да ти е полезно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA-CRX

Batka ,spoko.Pri mene e su6tsta rabota.Zagriava ,padat na 1500,posle si padat na okolo 1000 i kato zagree hybavo i otvori i vtoria krug padat na okolo 800 i leko oborotomera igrae nadolu-nagore.Osobeno ako vklu4i6 parno ili farove... normalno e.Znam o6te 2 CRX-a koito sa po su6tia na4in.A ako pri svalianeto na oborotite po4ne da igrae iako nagore-nadolu i vse edno sama si podava gas -togava triabva da si pritegne6 edin dat4ik.Toi se namira otgore -tam deto e vin4eto za vdigane na oborotite,samo4e ne odzad a otgore.Svalia6 kapa4kata i go pritega6 s edna otverka :))) tva iavno im e slabo mesto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...