Jump to content
MnQk

Проблем с климатика

Recommended Posts

колеги начи имам следния проблем с климатика когато карам в града на климатик и като спра на някои крастовище и исклуча от скорост и колата ми гасни защо така се получава оборотите и не стигат маи нещу ли нз някои др ако е имал този проблем моля да сподели как го е оправил:bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега само да поясня, че "колата гаснЕ" :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си въздушния филтър. Може да е зацапан, ако е така смениго с нов! Обръщайте внимание на правописа си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

друг проблем може да е клапана за ниските обороти .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах същия проблем. Отидох в сервиза на хонда в Горубляне, направиха ми диагностика на ДБГ-то и сега държи оборотите и не гасне с включен климатик. Цената беше 30 лева. Успех колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми то хубаво ама тук наблиско маи няма сервизи на хонда ако не се лажа... то ако имаше вече да бях там че ми писна с тоя климатик да се занимавам..:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

компютъра може би не разпознава че е пуснат климатик и като натовари компресора и гаснеима и друго - колегата дрейк си почиства дроселовата клапа и почна да му държи обороти при пуснат климатиктака че можеш да пробваш да почистиш клапата и тогава да търсиш сервизи за диагностика -

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахам мерси колега ще пробвам и ще кажа дали има някакъв ефект:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какъв ти е двигателя?на 5г инжекция климатика не може да се пусне без ЕКУ-то да знае за това и пуска повечко гориво преди да зацепи съединителя му.на Д13Б2 има отделен соленоид който на празен ход вдига оборотите когато климатика е пуснат и пак ЕКУ-то го командва.ако си с най малкият двигател по лесно би трябвало да отстраниш проблема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък има шанс и да ти е заминал компресора на климатика и да товари мотора твърде много и от това да гасне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1Отивай там където са ти слагали/пълнили климатика да ти кажат със сигурност дали е заминал компресора. Може като си сменял радиатора някакъв боклук да е прееб@л компресора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми колега компресора го сложих преди 2 дена беше свален и беше в сервиза сменяха му некфи гумички на саидинитела там дето са др нз дали са му гледали уш трябваше да гу гледаи сичко ама явно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги начи имам следния проблем с климатика когато карам в града на климатик и като спра на някои крастовище и исклуча от скорост и колата ми гасни защо така се получава оборотите и не стигат маи нещу ли нз някои др ако е имал този проблем моля да сподели как го е оправил;)

Колега MnQk, интересува ме как се развиха нещата покрай климатика ти. Успя ли да отстраниш проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...