Jump to content

Recommended Posts

Добър вечер момчета видях една подобна тема обаче реших да не я развалям та и аз искам да попитам колко ще излезе обслужването на honda civic 5 ген. хеч D15B2 90hp , че и аз мисля да си осъщестя мечтата (да притежавам хонда) , но приятелите ми все ме плашат ,че излизало солено в сравнение с другите автомобили. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер момчета видях една подобна тема обаче реших да не я развалям та и аз искам да попитам колко ще излезе обслужването на honda civic 5 ген. хеч D15B2 90hp , че и аз мисля да си осъщестя мечтата (да притежавам хонда) , но приятелите ми все ме плашат ,че излизало солено в сравнение с другите автомобили. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер момчета видях една подобна тема обаче реших да не я развалям та и аз искам да попитам колко ще излезе обслужването на honda civic 5 ген. хеч D15B2 90hp , че и аз мисля да си осъщестя мечтата (да притежавам хонда) , но приятелите ми все ме плашат ,че излизало солено в сравнение с другите автомобили. Благодаря предварително.

Цени няма да пиша,но не излиза по-скъпо от някоя друга марка(примерно също толкова излязаха консумативите на един приятел на полото)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

цените са сходни, това със скъпите части за японските коли си е мит в по-голямата си част.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно но... мен основно ме интересуват ценичките ,защото не искам да си купя хонда и да се узъбя защото не мога да я поддържам ... някой ако знае моля да каже основните... филтри масла ролки такива работи , за съжаление не познавам никой с хонда 5 ген. ,че да поразпитам за ценичките и реших да се обърна към вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

195лв. ремък + ролка + труд в сервиз в които си разбират от работата и с готини части, ако си от СФ ходи при ОМБРЕ ако си от другаде пиши от де си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 4o4orkata

от Бургас съм съжелявам сега ще си го напиша на профила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Разликата в обслужването на коли от този клас и тези години не е кой знае колко голяма. Мога да кажа че на мен хондата ми е доста по евтина за поддръжка от няколкото европейски коли (и по-нисък и по-висок клас коли) които баща ми успя да умори от както я имам хондата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук няма изискване феновете да карат хонда :angry:Правиш списък с частите, отиваш в 2-3 магазина и се правиш на луд докато ти кажат всичко което те интересува. После пращаш твоите приятели да питат за друга популярна марка автомобили и правиш сравнение от първа ръка. Има доста теми като твоята ако потърсиш малко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...