Jump to content
Guest eDaniel

Stas

Recommended Posts

Guest eDaniel

poneje prochetoh temata za CRX-a, koiato ADH e zaklyuchil v DIR-a :lol: ...otkyde poznavash Genadii ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

az ne go poznawam lichno ! toi e priatel na edin moi kolega i poneje predi wreme ( oshte predi da si kupai hondata ) mu biah spodelial che si tarsia tochno honda , moiat kolega mi dade telegona mu da mu se obadia. po kasno sashtia tozi kolega mi kaza che sinia crx v-tec bil vnese n ot sashtia tozi Genadi i poneje , az kakto znaesh sam goliam fen na tozi model , pomolih kolegata mi da me zapoznae lichno s choweka za da moga da ogledam CRX-a ot chisto liubitelski interes( malko hora inache biha se navili da ti pozvoliat d aim oglejdash kolata ako niama da ia kupuwash ...oswen ako ne izlajesh che imash takiwa namerenia de..ama ne iskah da e taka) . obache niakolko dni po-kasno ,kolegata mi akza che kolata weche ne bila na Genadi ...ta taka...az taka i ne se zapoznah s waprosnai chowek no iskah da razbera dali stawa dum az sashtata kola

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Znaesh, predpolagam za Corrado-to i CRX-a na Genadii (pisheshe vuv vestnicite). Na poduenskite magistrali i mantineli sus 180 km/h. Jalko za gotinata kolichka. Dokolkoto znam Genadii sega kara Audi i veche e nai-golemia fen na tazi marka. Predi tova e bil na Honda, predi tova neznam... No vednaga sled CRX-a si e vzel motor :lol: Luda glava. Az btw sushto ne go poznavam lichno, makar che sum go vijdal sus CRX-a da minava po "Madrid". Imam niakolko priateli, koito go poznavat inache. :D CRX RULZ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

cehstno da ti kaja za parvi pat ot teb chuwam za tezi ispalnenia w mantinelite.no nali ti kazah , iskah da se zapoznaia s nego samo za da s eporadwam, taka da se kaje na crx-a , ama sled kato stana iasno ceh nai-weroiatno ne e weche negow, towa s eobezsmisli...inache ia z sam chuwal weche ot niakolko mesta doosta loshi otzivi za negowia crx ili po-tochno za towa koeto e ostanalo ot nego de :lol: . jalko naistina za hubawata kolica ako e taka. a za coradoto kakwa e kliukata ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Ami dokolkoto znam, onzi s Corrado-to se e zakachal sus Genadii i sa reshili da se durpat. ;) Imalo e niakakvi fintove mejdu kolite i niakaksi Corrado-to butnalo CRX-a v stenata, posle pak sa se udarili i sa se povurteli dosta - razbrah che Corrado-to e na scrap, a po CRX-a sa hvurleni strashno mnogo pari za remont, chuvah che stanala na harmonika :) Neznam obache dali tova e viarno ili ne. Triabva da razpitam po-podrobno. Aaaa, i CRX-a e bil Corrado-to do 100 posle se izravnili (dokolkoto sa mogli mejdu drugite koli, predpolagam)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

abe ima li i drugi koli, zabravi deto gonkata e neshto pokazatelno ! to traibwa poweche da wnimawa chowek da ne se udari otkolkoto kak da kara ..wse edno de, iziasni mi se situaciata...jalko naistina za crx-a i coradoto ! i dwete sa hubawi koli

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Къф е тоя Генади?

Редактирано от PARADOX_sf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...