Jump to content
inferno

Проблем със свещите за подгряване

Recommended Posts

Здравейте. До сега се рових в търсачката но не успях да открия сходна тема. Преди 3 седмици смених свещите за подгряването на двигателя. Работеха си но след едно прегряване на двигателя и смяна на гарнитура се оказа че свещите са заминали. Сложихме нови но едва изкараха седмица и сдадоха багажа... Приятел ме посъветва да проверя релето за подгряване защото можело от него да горят. Аз имам същите съмнения защото няма как да изгорят всички накуп и то за такъв кратък срок... Та някой да знае къде се намира това реле и в какъв диапазон работи имам мултицет и мога да си го мерна и сам да видя от него ли е или дайте акъл каква може да е причината........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които отговориха :-). Успях да открия каквото ми трябваше проверих релета кабели свещи оказа се, че всичко си работи. Какъв беше проблема една от тръбичките на връщащото се гориво беше прекълцана леко толкова че да засмуква въздух и да пали по трудно смених всички с нови и чудо колата заработи екстра... Дори стигна до морето и ме върна без никакви проблеми ( е или почти никакви). Нека приключим с това тази тема. Дано да е полезна за някой друг...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...