Jump to content
Guest ShEfA

ЗАЩО Жените НЕ могат да карат ?

Защо жените не могат да карат ?  

76 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

от мен да мине 5 % от жените могат да карат,и това си е ако не за джак поне за финландия :D всеки ден мога да опиша поне по 10 със жени които са карали неадекватно,да не говорим че повечето карат вечер на дълги защото не виждали с късите! аиде мигачите и мъжете не ги пускат,ама да събере две три ленти при завои съм го виждал доста по често да го прави жена,примери хиляди!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата криоген избива комплекси на тази тема още от както се е регистрирал във форума + че беше писал в Q и лични на няколко от малкото на брой мацки във форума по темата. Мисля, че това е поредния опит да получи малко женско внимание и няма нищо общо с шофьорските умения на нежната половина от форума :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както има мъже, които не могат да карат, така има и жени, които могат :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бааа попаднах на цяла поредица girl racers ,НАЙ-ЯКОТО Е, че всичките който рандъм цъкнах са горе долу сладурани, азиатки и сичките караха Хонда ... :rolleyes:Айде дами - тука се регвайте http://www.girlracersclub.com/grc_inc/ .... Може да си направите Българска версия на клуба ... Моето решение е едно - да ви организираме специална рейсинг школа, да ви научат как се кара ... Даже имам познат с Учебно Subaru WRX, ще му предложа да го организира това. ...

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напртив, могат... и то много по добре от доста мъже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Хюнати

Самата формулировка на темата е малко обидна,тъй като не оставя място за съмнение могат или не могат жените да карат и не вярвам някой да се съгласи на 100% с твърдението,че всички сме гола вода.Аз мисля,че след толкова дълги години свободно закупуване на книжки от сульо и пульо,което няма как да не даде отражение на пътната обстановка,вече може да се поспори относно пола на некадърниците по улиците.Лично за себе си нямам съмнения по въпроса и мога да го докажа по всяко време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само за инфо... книжки се купуваха по рицарско време :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

след едно количество километри, въпроса започва да се изразява в това , не дали можеш или не можеш да караш , а колко време можеш да запазиш концентрация върху пътя или каква част от времето зад волана си концентриран - мъжете са средно доста по-издържливи в такава ситуация , но това се дължи предимно на общо приетото схващане че жената е втори пилот и може да кара когато мъжа е достатъчно пиян ... разбира се не говорим за пилотски качества на шофера ,а за това да се закараш от точка А до точка Б ...от друга страна по принцим жените са по страхливи и в общия случай е много по-трудно да ги докараш до положение с достатъчно опит за да влязат в горепосоченото положение ..проблема е, че кола се кара на подсъзнателно ниво и всеки който си мисли че кара съзнателно не е в час и е в голяма опасност :bow: в повечето ситуации шофьора успява да се изплаши 5-6 секунди след като ситуацията е отминала и тялото му е реагирало .. и ако успееш да реагираш съзнателно или не е имало ситуация или си в болница ...johnyboy го е казал : шофьор и курва се раждат ... и понеже взехте да се разгорещявате ще ви кажа следното - добрия шофьор се интересува силно от състоянието на колата си и съотношението на жените и мъжете във форума е показателно за това колко добри шофьори мъже и колко жени има :) ( което не значи че всички тук са добри шофьори - аз и още 3-ма сме :rolleyes: )темата се затваря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...