Jump to content
wwwolfish

Комп.диагностика на Д16А8?

Recommended Posts

Къде могат да ми направят компютърна диагностига на двигател Д16А8-колата е Роувър 216 Купе 94г.Обаждах се в Дару Кар и там ми казаха,че е невъзможно защото този мотор нямал някаква си букса можело да се гледа само няква лампичка колко пъти мига.Ако някой се ми кажел,че ще ми направи такава диагностика да съм сигурен ,че ме лъже за да ми вземе парите. След тва се обадих на един друг неизвестен сервиз и там ми казаха ,че ще ми направят без проблем за 30лв. На кого да вярвам?Дару все пак са специализиран сервиз...Може ли да ме ориентира някой?Каде да отида???Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се оплаквам от вървенето да двигателя,но все пак може ли по някакъв начин да разбера дали работи оптимално(напр. с комп.диагностика).Дали не е мръднала центровка,свещите да са за смяна,клапани да трябва да се регулират...?Знам,че центровката е важна за вървенето на двигателя и понеже няма как да сравня вървенето с друга подобна кола,мога ли чрез диагностика или трябва отделно да се провери центровката по стандартен начин?Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...