Jump to content
Georgi19

Добър бояджия в София или Пловдив

Recommended Posts

Трябва ми добър бояджия щото тоя моя се мотае вече повече от седмица без да е почнал колата а нямам време да чакам. Ако знаете някой казвайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти препоръчам един човек, правил ми е 2 коли и съм страшно доволен. Взима по-скъпичко, но прави всичко в срок и много качествено - 0887414763 Данчо. Намира се на пътя между Симеоново и Драгалевци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейи аз мога да ти препоръчам двама майстори- направиха ми много добре задната врата и подкалник, като почти не сложиха кит- за около 3 дни свършиха работата, и за това им платих 300 лева- предполагам, че цените не са се увеличили. Намира се до ПЖИ-то, към борсата в слатина, където си правим месечните срещи. Ако те интересува- ето ти тел им: 0888 257121- Павката.ПоздравиЖоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси колегата от форума PowerDevil, Оги се казва - гарантирам ти, че е добър майстор.Предполагам си чул за DEVIL TUNING? Относно парите, трябва да се видите, да кажеш какво искаш и човека ще бъде точен с теб. Поне от питане глава не боли. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси колегата от форума PowerDevil, Оги се казва - гарантирам ти, че е добър майстор.Предполагам си чул за DEVIL TUNING? Относно парите, трябва да се видите, да кажеш какво искаш и човека ще бъде точен с теб. Поне от питане глава не боли. Успех

Абсолютно подкрепям колегата адаш :D...Мойта кола е там в момента и си мисля че ще съм мн доволен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даааааммм и моита е правена при него!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Към автора на темата: Колата на Wolferine е правена при Оги в Девил Тунинг.

Без коментар

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Оги и всички които работят с него, просто правят всички коли с любов, най-вече Хонда разбира се.

Цялата банда са Хондаджий там :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка корекция - DevilPower - Оги - 0888224447

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...