Jump to content
Phillip

Амортесиори и пружини

Recommended Posts

Карам Англичанка 95 г преди феислифта.Колата ми не е с стандартните пружини а е с някакви червени и да го ...... ба вози твърдо.Та въпроса ми е дали трябва да сменя пружини и амортесиори или само пружини за да стане малко по добре!? Също така питах на едно място казаха че имат пружини от японка стандартни те дали ще станат !? Благодаря за вниманието !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел имаше подобен проблем с англичанка. Но не че возеше твърдо, а направо не мърдаше. Пружините бяха оргиналните. Оказа се че амортисьорите отпред бяха блокирали, виобще не можеха да се мърдат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не при мен със сигурност всичко работи,но трябва да се смени нещо кое е въпроса :thumbs1: От кой модел биха паснали пружини или аморт. !?

Редактирано от Al_Capone
Цитати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да знам отговора на тоя въпрос трябва ли да се сменят и амортисоьорите при положение че колата е смъкната с около 4 см.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не при мен със сигурност всичко работи,но трябва да се смени нещо кое е въпроса :huh: От кой модел биха паснали пружини или аморт. !?

колега имаш лично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел имаше подобен проблем с англичанка. Но не че возеше твърдо, а направо не мърдаше. Пружините бяха оргиналните. Оказа се че амортисьорите отпред бяха блокирали, виобще не можеха да се мърдат.

и аз имах същия проблем , в следствие на което ми замина и долен шарнир......мога да посъветвам колегата ако му се наложи да сменя амортисьори да не си купува AL-KO аз направих тази грешка. Не знам може моите да са били ташак ама на 6 месеца са и има разлика в 2-та .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искаш мога да ти дам оригинални ти ми дай твойте твърдите.......ще почерпя :rolleyes:!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Phillip

ако искаш мога да ти дам оригинални ти ми дай твойте твърдите.......ще почерпя :ph34r:!!!

имаш Л.С. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...