Jump to content
Ganchev

Сваляне на Катализатор

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Мисля тези дни да си махна катализатора от Сивика. Каква тръба ще ми е нужна да заменя катализатора? Става дума за Англичанка, 5 врати хеч, 1.6i LS 115hp, ако това има значение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резонаторно гърне. Като си продадеш катализатора и ще ти излезе без пари!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ganchev

Мерси за инфото. Така и ще направя. А някаква информация, дали ще дигне това някакви коне и ще "реве" ли повече или .. ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото. Така и ще направя. А някаква информация, дали ще дигне това някакви коне и ще "реве" ли повече или .. ?

Незнам да ли вдига коне,но при мен малко рамжи,защото съм с траба,ако сложиш резонатор няма да има проблеми и варви още повече, гори по-малко......абе с две думи-нямам думи....давай смело няма да съжаляваш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега , ако не ти е запушен катализатора ти предлагам да не го махаш , замисли се малко защо е сложен .... Повече вървене няма да усетиш и дефакто само ще вредиш отколкото да подобряваш ...

Редактирано от GeFi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Колега , ако не ти е запушен катализатора ти предлагам да не го махаш , замисли се малко защо е сложен .... Повече вървене няма да усетиш и дефакто само ще вредиш отколкото да подобряваш ...

:):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest spas21

Колега,брат ми си махна неговия и след месец сменя гърне.Не знам да ли има значение,хем неговата е сивик хеч 1.5 90 к.с. ,но се кара само в критиките.Накои хора казват,че се скапва гърнето.Аз на мойта не сам го махнал и си варви страхотно сивик купе Д16З9.Ако почти всяка вечер си на старта махайго,сигорно ще има ефект. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

рано или късно катализатора се запушва...не е толкова до натискането колкото до хубавите ни горива... има вариант да го избушиш само...за предпочитане е вместо него да сложиш резонатор и с правилен подбор можеш да дадеш приличен глас на автомобила или да му вземеш думата съвсем...:-) ако този който сваляш е запушен разлика в дърпането ще усетиш но след време се свиква както ако от 100 коня идеш на 200 после на 300 след време все ти се вижда малко :-) а как реши че катализатора е за смяна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer

сваляй го, ама ако не е запушен не го продавай. както вървят нещата ще вземат да лепнат някакъв закон за автомобилите да имат катализатори и ще се видиш в чудо. новия катализатор има много много неприятна цена ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...