Jump to content
Guest murdera

Ще сменям съединителя.prelude 2.3i

Recommended Posts

Guest murdera

Някой по запознат може ли да обясни каква е разликата м/у:stage1:F1 Racing Full Face Organic Street Disc (219 mm, 24 spline)stage2:F1 Racing Stage 2 Carbon Kevlar Disc (220mm, 24 spline)stage3:F1 Racing Stage 3 Copper Ceramic 6-puck Disc 220 mm, 24 spline)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е в степента на натовареност която съединителя може да понесе.Например трябва да знаеш колко нютон/метра ти е въртящия момент на тунингования ти мотор за да изържат дисковете.Това става на диното но ако нямаш тази възможност просто грубо определяш мошноста си и взимаш по спецификация съединителя който отговаря на тези данни.Другата разлика е в материала на дисковете,което се отразява на степента на приплузване при старт на високи обороти.Но най-съществената разлика си остава в цената.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

тeзи нещо не ми вдъхват доверие, защо не се довериш на exedy ,stg 1 или на оригиналния на хонда.последния е само за драг писта; ) за нормално каране не става много :D др-гите два мисля че се водят street

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

exedy stage 1 + flywheel 8lbs ми е извън бюджета. А за сега колата е почти сток,само IAT mod и AIR INTAKE съм сложил.По натам ще сменям и целият exhaust. Утре или в понд. ще поръчам stage 1 + 8 lbs flywheel.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...