Jump to content
Guest KU4E_DUX

Пътуване за националната от Пловдив

Recommended Posts

Guest KU4E_DUX

Тази тема е с цел хората ,който ще тъгват за националната сбирка на Узана 6 - 8 .06.08г. да се съберем и да пътуваме заедно.Никой некараме на сила да кара в колона ,а на който му е приятно . Тръгване : Ден Петък часа още не е оточнен ,но не по рано от 17:00 За записване пишете в темата и ще се броим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще си позволя да използвам тая тема и за друга група, която ще тръгва в петък сутринта. Бате Емчо е старши на колоната и за сега тенденцията е за тръгване около 9-10 часа сутринта, за да може да се пътува с прилична скорост и ако на децата им стане кофти да се спира (евентуалистически). За сега сме три коли, който иска да се присъедини да обажда по водостока.

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Аз съм със следобедната група, няма начин - тряа се бачка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека всеки който пуска пост да казва ден и час на тръгване за улеснение при преброяването :rolleyes: .За сега се знае или поне си говорихме ,че сме 4-ма за петак следобеда .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моите евентуални съмнения и мераци да пътувам със сутрешната група се изпариха, понеже и аз ще бачкам до към 17ч...така, че съм в следобедния пакетами за час предлагам 18-18:30 най-късно - давайте предположения и вие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз предлагам към 18:00 да тръгнем ,че си е път и дане пристигаме в 22 часа. Т.е. във 18:00 да тругнем от Лукоила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

И аз съм съгласен. Към 17 - 17:30 да се посъберем и до към 18 да сме потеглили!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да видим Жоро дето не искада пише кога иска да тръгваме и елемента да вдигне часа и всичко е ок !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз нали съм дал предложение: 18-18:30ч ...вие казахте 18 - значи пак става. Съгласен!айде Жоро да казва кога ще може и сме ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... абе не знам за мене ли става въпрос .... ;) , но аз ще тръгвам към ... абе между 17.30 и 19.00, обещавам като минавам покрай Лукойл-а, да се огледам. Ако ли не ... сива англичанка с лепенка на клуба, по пътя за Габрово ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За мое голямо съжаление :D няма как да дойда - принципно трябваше едновременно да присъствам на 2 места но по стечение на лоши обстоятелства всичко пропадна. Sorry приятели / другия път/ обещавам да присъствам :D

Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а уе тоя другия Жоро - joro_pr ...търсим го него ....Жоре, аре майна к'во стана бе?

 

@ joro_bul

"За мое голямо съжаление shocking.gif няма как да дойда - принципно трябваше едновременно да присъствам на 2 места но по стечение на лоши обстоятелства всичко пропадна. Sorry приятели / другия път/ обещавам да присъствам sad.gif"

 

Жоре ти така каза и мин година за тая - "другия път" :)

..ама айде ще ти простим пак - разбираме те... (е, поне за през деня няма ли да можеш?)

Редактирано от element

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а уе тоя другия Жоро - joro_pr ...търсим го него ....Жоре, аре майна к'во стана бе?

 

@ joro_bul

"За мое голямо съжаление shocking.gif няма как да дойда - принципно трябваше едновременно да присъствам на 2 места но по стечение на лоши обстоятелства всичко пропадна. Sorry приятели / другия път/ обещавам да присъствам sad.gif"

 

Жоре ти така каза и мин година за тая - "другия път" :)

..ама айде ще ти простим пак - разбираме те... (е, поне за през деня няма ли да можеш?)

Утре се налага медицинска интервенция на член от моето семейство и няма как да дойда на Узана :) Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите от сутрешната група: В колко точно мислите да тръгнете и откъде ще минете ? За да се присъединим към вас от Стара Загора. Засега сме 2 коли, но ако някой прочете това и мисли да тръгне сутринта е добре дошъл :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите от сутрешната група:

Тръгването е към 9.00 от Пловдив по Карловско шосе. След село Баня се завива в дясно към Калофер по Подбалканския път и се кара по него доотбивката за Павелбаня(на дясно) и Шипка(на ляво). Пътищата ни се събират чак в Шипка(града, не прохода).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно вечерното тръгване от Пловдив кога ще е и къде ще се събираме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
!!!!!!!!!!!!!!! ТРЪГВАНЕ УТРЕ ДЕН ПЕТЪК ОТ БЕНЗИНОСТАНЦИЯТА ЛУКОИЛ НА КОРЛОВСКО шОСЕ ТОчНО ПРЕДИ НАДЛЕЗА . ТРЪГВАМЕ ТОчНО 18:00 , КОЙТО ЗАКАСНЕ Е щЕНИ ДОГОНИ ВСЕ ПАК НЯМА ДА СЕ САСТЕЗАВАМЕ НА ТАМ .ПРАВЯГО УМИщЛЕНО ,защото са си 150км селяните се прибират ,а и незнам кои как кара ,а и шипка е натоварена много тогава . !!!!!!!!!!!!!!! Моя телефон е 0895 795949 заел съм се когато тръгнем да се обадя на матео да му кажа коисме и да ни задаржи стаите .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

Към колегите от сутрешната група:

Тръгването е към 9.00 от Пловдив по Карловско шосе. След село Баня се завива в дясно към Калофер по Подбалканския път и се кара по него доотбивката за Павелбаня(на дясно) и Шипка(на ляво). Пътищата ни се събират чак в Шипка(града, не прохода).
Аха ясно. Което значи че към 10 30 ще сте там ( до гр.Шипка ). Ако няма 2-3 Хонди, които да чакат продължавайте :cool:. Че тая сутрин излезе работа да видим дали ще успея по-бързо да я свърша. ЛЕК ПЪТ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На добър час :D , Жалко,но аз няма да мога да дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Involver

ще използвам и аз темата на кучето за да питам дали има такива като мен които ще пътуват събота!!??ако има и искат де не са единаци, ЛукОйл преди моста 9.30ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...