Jump to content
najami

Амортисьори за Хонда Сивик 2002г

Recommended Posts

Здравейте!Нов съм във форума и искам да питам някого дали има идея колко струват горе-долу амортисьори за Хонда Сивик 1.6 2002г.Колата ми е нова и за голямо мое съжаление не разбирам много много,точно заради тази причина не мога да кажа как точно се води модела и коя серия е 4,5,6 видях че вие така ги наричате сивиците.Хондата ми е с пълен оптичен тунинг Tipe-R незнам доколко е истинки това го пиша за да добиете представа горе долу за колата защото аз такива не съм виждал много.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Нов съм във форума и искам да питам някого дали има идея колко струват горе-долу амортисьори за Хонда Сивик 1.6 2002г.Колата ми е нова и за голямо мое съжаление не разбирам много много,точно заради тази причина не мога да кажа как точно се води модела и коя серия е 4,5,6 видях че вие така ги наричате сивиците.Хондата ми е с пълен оптичен тунинг Tipe-R незнам доколко е истинки това го пиша за да добиете представа горе долу за колата защото аз такива не съм виждал много.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

Бате имаш лично съобщение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AngelKrichim

Само едно ще ти кажа бях при официалния сервиз в Пловдив до Алати и там за двата амортисьора 1400лв, каре външно 570лв. Другаде навсякаде са поне 5 пъти по евтини даже и повече. Honda civik 1.4is 97. Твойта по-нова по скъпи части.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно ще ти кажа бях при официалния сервиз в Пловдив до Алати и там за двата амортисьора 1400лв, каре външно 570лв. Другаде навсякаде са поне 5 пъти по евтини даже и повече. Honda civik 1.4is 97. Твойта по-нова по скъпи части.

Как бе човек мене ми предлагат жълти амортисьори на кони за 170лв (със сериозна отстъпка де) единия кви 1400лв бе колега тоя сивик да не е маибах.Ако трябва да дам 1400лв за амортисьори направо умирам :D .Междодругото вече си намерих амортисьори ако администраторите преценят темата може да се изтрие.МЕРСИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...