Jump to content
Guest Maina 6th gen

2-ра НАЦИОНАЛНА СРЕЩА

Recommended Posts

Guest benji_crx

аз гласувах за 4,5 .няма избори,няма и балове а и е по рано .ако гледаме кой кога му е одобно ........... винаги ще има хора дето ще кажат ама сега немога щото еди кво си и ами ся немога щото отивам на почивка.като че ли ги караме да идват да копат лозята.според мен срещата да е на 4,5 и да дойде който иска и които може.а който не август ще се направи втора нац.среща за годината . междо другото и на мен не ми е близо Юндола но няма да се откажа ако пак е там. все пак тези коли да не сме ги взели само за градско каране.а и наистина мястото не е никак зле .аз съм за Юндола.има и сериозен човек който да ни съдеиства за мястото както се доказа миналата година :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

И понеже само се чепкате и никой освен мен не предлага нещо конкретно ето Ви още една оферта ---- отдалечено от града място мисля че трябва да Ви заинтригува. Цените са мижави, но група още ще падат ТУКА !!!И тука едни бунгалца ----> 15 бр. в гр. Клисура ---> по-централно място няма да намерим БУНГАЛЦА!!!и последното предложение колеги !!!!!!!!! еее заааа ;);););) хотел Белица в село Въглевци , на 3км. от Вонеща вода и да Ви кажа е направо СУПЕР 10-12 lv/d :):)!!! !!! !!!

Редактирано от group4dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

Това последното ( Белица ) изглежда най-добро ! Остава да се пусне за гласуване няколкото предложения и....да одим !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

И едно последно и доста добро местенце на !!! !!! ЖЕРАВНА !!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Това за Жеравна става :) Ама гледайте кво предлагате щото повечето предложениа са между 30 и 60 легла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

ЮНДОЛА - вие ще кажете

 

ЕЛЕНА - х.к. "БОАЗА" ---> много лукс за 16 лв./нощ !!! !!! !!! namaliha !!!>>>>ГЛЕДАЙТЕ<<<<

 

ЧЕПЕЛАРЕ ->>>СНИМКИ :) 12-15 лв.

 

КЛИСУРА->>>СНИМКИ<<< х. "СБА" 15 бунгала 60 легла- битова история

 

ВОНЕЩА ВОДА ->>>СНИМКИ<<<< хотел"Белица" с.Въглевци --> до Вонеща вода 54 легла --> има всичко за 10-14 лв

 

ЖЕРАВНА - хотелски комплекс "Златна Ореша" 18 вили ---> автентична възрожденска архитектура --- 150 легла -- 13-15 лв.

Редактирано от group4dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

abe tva zornitza e kompleksa na mojte roditeli be momcheta!!!shte uredq ostupka a i garantiram che e gotino!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

там уреждам партия за агне прасенце или какжото щете!!! и е наистина супер!ако имате интерес за това супер място кажете за да го запазя! :);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam
;) Редактирано от group4dam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

сега видях другата тема, обявявам и тук:2-РА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА КЛУБ "ХОНДА" ще се състои на 4-5 юни 2005г на ставащата вече традиционна местност "Юндола" ;) за най-мераклиите купона там започва както и миналата година от 3-ти(петък от обяд) ;) Rebeeeel, пак ни прецака политбюро ;) включваш ли се пак в кушията? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ma4o

така да бъде ;) там съм ;) е ще направя всичко възможно да дойда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest THE BEAST

ММММ идеално там съм 3-ри дена кеффф ;););););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

има специална тема за резервации, записвайте се САМО там, тук вече може да си бърбориме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Аз мисля да цъфна един ден по-рано за да отстраним проблемите с водата(да не се гърбиме в долу в килерчето) и да изкараме ток от вън на терасата ,защото Виктор тая година ще ни събира пари за батерии за фенерчетата .;) В барчето също трябва да пуснем тока да не ни изненада времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Трябва найлонова изолация за багажника на телевизора на бат Боги, че нали прасенцето, тва онова... Пътят дотам е дълъг... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOGIE

Трябва найлонова изолация за багажника на телевизора на бат Боги, че нали прасенцето, тва онова... Пътят дотам е дълъг... ;)

А ти можели да се боцнеш в центъра на свинктера ;););););););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rebel

Rebeeeel, пак ни прецака политбюро ;) включваш ли се пак в кушията? ;)

;) Включвам се ;) . Още утре започвам предварителни сондажи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest poliqka

а пари за прасенце? или да се носят отделно меса и бутилки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

Тия от хай-лайфа --> дето са с лого отдолу да кажат дали ще уреждат храната или всеки по отделно -- да знаем ние от простолюдието ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Horse

Тия от хай-лайфа --> дето са с лого отдолу да кажат дали ще уреждат храната или всеки по отделно -- да знаем ние от простолюдието ;)

Ако, приемаш отговор, само от хай-лайфа, не чети по-надолу!Понеже, всеки пие различни неща, най-добре е да си ги носи! Освен това, там има магазинчета с нормални цени и ако нещо си забравил можеш да си го набавиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

А тия месища има ли откъде да си ги купим там ? Хладилник има ли? Къде ще ги съхраняваме ?? ---> ако остане нещо за другия ден де!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

А тия месища има ли откъде да си ги купим там ?

Тия дето са с логото на клуба под аватара пазаруват основните неща(като миналата година).За всяка покупка се взимат касови бележки и фактури.

Събира се общата сума и се дели на броя на присъстващите и всичко е ОК.

Държим постоянна връзка за да не се повтарят покупките.

 

Установихме че иначе става голяма каша.

 

Аз отговарям за мръвката,защото съм вегетарианец.(да е в сигурни ръце ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest group4dam

А сега?? Стигнахме и до ? кои са основни кои кои са допълнителни, че да знам какво да си взема аз ! Бял и торен червей от основните ли са ;) ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

А сега?? Стигнахме и до ? кои са основни кои кои са допълнителни, че да знам какво да си взема аз ! Бял и торен червей от основните ли са :P ??

Чуй ме сега много внимателно: :););) Изтрихме два отговора на твой пост,които решихме че са много резки,но ти май не се сещаш да спреш. ;):D Вземи си каквото искаш и спри да пишеш глупости.Вземи си солети да си ръфаш ако не знаеш кво трябва да има на една софра :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

КУХА ЛЕЙКА!Някои хора си нямат друго забавление, освен форума ... ама да четат бре!Но чукча не читател, чукча писател ... Станахме като BMW-POWER.net :P;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...