Jump to content
Guest Honda-Z

Acura vs Lexus

Recommended Posts

Guest Honda-Z

Интересна тема в американския Акура форум.

http://tl.acurazine.com/forums/showthread.php?t=71954

 

И да онагледя коя е Acura TL и за какво се бори:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Не знам точно за кой Лексус говорят, ама не ща и да знам. ТL е най-невероятната кола, която съм виждал (освен RL, може би :weirdo::sad2: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iVo_BMW

Acura-та е готина но и Лексуса е готин ако става дума за IS200. :weirdo::sad2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

Acura и HONDA са 1 ! Като дупе и гаши така че лексуса да го духа :weirdo: само HONDA V-TEC !!!! :sad2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

Acura и HONDA са 1 ! Като дупе и гаши така че лексуса да го духа :weirdo: само HONDA V-TEC !!!! :sad2:

Много просташко изказване ... ама много! Тъкмо щах да похваля тая Акура (която много прилича на Акорд) и едно такова мнение е*@ мамата на цялата тема! :guns: ...както и да е и двете коли си ги бива! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BRENDEL

3.2 v-tec......eхххх...ей тва е ме4та!!!:weirdo::sad2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

абе много "v-tec"-и се пръкнахте ...кво е това животно не ми стана ясноHONDA въздържай се от подобни изказвания моля те ...тук във форума често виждам един термин описващ подобни изказвания ... а именно -> "голфаджия" (не го разбирам този термин какво значи, тъй като нямам абсолютно нищо против хората каращи и други коли различни от хонда, но ти може и да го разбереш)да кажа и за количката нещо все пак .... гледам я вече 2 минути и не мога да повярвам че е създадено подобно изрудче ...малко на БМВ и митсубиши и акорд мяза :weirdo: перфектна е !!

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DazzleDream

..Не знам точно за кой Лексус говорят..

за тоя: lexus rx330

Публикувано изображение

 

 

аз нищо не разбирам от коли, ма си мисля, че разбирам от красивите неща... за мен тая Acura TL е такава прекрасна муцуна, дето не съм и се надявала, че има.. предницата й е като на мъркаща котка примижала от удоволствие, разкошна е..

Редактирано от DazzleDream

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest D16A8

Хе хе. Виждате ли "колегите" от Щатите за какви коли си говорят и какви са им проблемите- интериора май по-ми харесва; и т.н. А ние тука- това не ми работи, онова, дали не харчи много... :lol: Интересно дали има тема за стачка против лошите улици и дупките в Калифорния? :lol: Колата е уникална. Дизайна за щатите е отново по-добър, според мен. А що се отнася до Лексус-а, освен качеството трябва да се гледа и цената, както е написал един човек там, че качеството е наистина по-добро, но не като за $20 000!

Редактирано от D16A8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen
:lol: недоумявам как може да се сравнява джип с лимузина?все едно да сравняваш танк и вертолет примерно!!! ами всеки от двата автомобила е с различно предназначение, но аз лично сам за Акурата, не само че е Хонда, просто е перфектна!!!:lol:но и Лексус си е марка отвсякъде :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

Тъкмо щах да похваля тая Акура (която много прилича на Акорд)...

ходи като оФци, блее като оФци, що е то? оФци!имаме участник, познал точният резултат!Това е има-няма европейския акорд от аватара на Jackal-аАма нали е 'хАмериканско' ще му се кефим повече. Пък и е Акура РЛ, не някаква си хонда акорд ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Honda-Z

Това е има-няма европейския акорд от аватара на Jackal-а

Ама нали е 'хАмериканско' ще му се кефим повече. Пък и е Акура РЛ, не някаква си хонда акорд ...

Почти. Ако говорим за аналог на европейския Акорд, то това би била Acura TSX. А Acura TL е по-висш модел от TSX.

Acura TSX:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Препоръчвам на всички, които не са разглеждали официалния сайт на Acura да го направят :thumbs1:

ЕТО ТУК!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Magnum

оппа, изложих се!ама и хонда се изложиха, какви са тея 2-3 буквени комбинации, дето нищо не говорят ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cK1

tova e kolata , .... honda nabliagat vinagi na agresiata v dizaina .e ako tva ne e agresia zdrave mu kazi i p.s. dosta po razlicha e ot akorda za ostanalia svait [ne samo za evropa] dori i v dizaina e pipnato. btw chuh che spirat proizvodstvoto na po visokite klasove avtomobili v evropa zashtoto mnogo se duneli sas kachestvoto v evropa t.e. v rouvur ,koito pak i na vsichko otgore falira tia dni :ebanjeee: .oburudvaneto e drugo , konete abe vsichko e razlichno vkluchitelno i cenata koiato e po evtina !!! mrusni kapitalisti :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...