Jump to content
Naz

Месечна среща София - 25.05.2007 - Бужурище

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Пък аз викам, да престанете да разваляте нещата Създайте нещо! Искате среща на Божура, пуснете си тема, направете си среща

Ок, пускам нова тема. Понеже беше обсъждано, и понеже не искат да се състезаваме на булгарплод, мисля че за да са всички доволни трябва да се организира месечната на място където който иска само да кибичи и да си лафи, който иска да се състезава. И според мен мястото за това е Божурище. Искам да събера мнения и отговори, и ако някой има връзка може да повери как седят нещата с ползването на пистата, защото както казаха има и състезание. Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то тва беше опсъждано ама никои не се наема да отиде да уговори нещата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота и неделя е втория кръг по драг в Сливен и Божура едва ли ще отвори въобще.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Опитвам се да се свържа с Бат Гого, ама нещо удрям на греда, някой има ли по-актуален телефон?

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми допада аз съм за Божура :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mandylion

Има много голяма вероятност да не присъствам на Божурище, особено ако е по - рано от 19ч., понеже ще сме на шампионата в Сливен, но се надявам да се проведе нещо там и се надявам да хареса на всички, които ще присъстват. ... и както Moridina каза по - рано днес, на Божура можем и да си лафим ако искаме, и да си се пускаме на драг.Друго - там няма да дойдат и да ни досаждат ченгета; още един плюс е, че няма опастност да построят поредния Мол (надявам се).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest glarusa_88

аз съшто съм за божурище от седем часа :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога каете там съм :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навитарес за там ,ама не знам дали не трябваше малко по-рано да се пусне анкета .... За да се съберат достатъчно гласове .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Greenwater

аз пък съм за Аделайда ,ама ми е малко далече ,тва с анкетата добре сте го измислили ама струва ми се е мааалко късно поне за този месец .А иначе според мен по ТЪПО място за месечни срещи от Булгарплод няма ,не е имало и няма да има . Аз казах ХАУ. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Булгара с тоя строеж, дето са го заформили.. най - много да се нагултаме с прахоляк и да не можем да си чуем приказката, някак си не е уютно. А и наистина, на Божурище според мен ще има повече доволни хора - който иска, да си говори, който иска да кара.. за всеки по нещо (лично мнение). И аз съм за Божура oт 19ч., ноо след като изпратим WaveMastaa :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре де тая Божура не е ли вече частна собственост ? аз знам че там неможе да се събираме вече...няма да има гонки и т.н...поне така знам аз...ако греша извинете... :rolleyes: но със сигурност няма да има събиране тая неделя там защтото 2 кръг от драга ще е в Сливен...и най-вероятно Божура ще е затворена !! !!

Редактирано от HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За "Honda Fan Club" среща на Божурище се изкажа така :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се събираме ли на Божурище ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ, поне не сега...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...