Jump to content

Recommended Posts

Един бърз въпрос за задни лагери.ЗА d13b2,някои знаели какви са лагерите и колко парички са? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега влез тук: http://japanparts-bg.com/form.htm и попълни формата и ще ти отговорят до няколко часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега моята хонда е д15б2-ка пише си ми в профила. Та смених заден лагер, но не лагера а цялата главина защото лагера е капсулован за главината така4е възможно е и твоите да са така . На мен ми струваше главината 145 лв. Дано съм ти бил от полза.

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сменях двата задни,които наистина са капсуловани и вървят с главината,та на мен ми взеха 150 на бройка.Аз съм Д15б2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 150 намерих цяло задно окачване - всички носачи , главини и барабани от Д15Б2 на старо , значи не е страшно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля мога да ти намеря качествени лагери на добри пари. Ако искаш цъкни една жица утре да поразпитам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля мога да ти намеря качествени лагери на добри пари. Ако искаш цъкни една жица утре да поразпитам.

ОК, ама дай си телефона че нещо май :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JimBeam

и аз се интересувам от лагери или главина?!как да разбера дали са капсуловани без да разглабям първо?!Civic 5g 92 D15B2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...