Jump to content

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

В коя тутнинг фирма да отида ...Искам да си направа вратите да ми се отварят с дистанционно но за целта искам и да нямат дръжки .. Трябва ми да се махнат дръжките да се постави ламарина и да се китне там квот трябва и да се боядисат вратите :lol: ... и да стане ПЕРФЕКТНО !SOFIA

Редактирано от pioneer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега много хондаджий са препоръчвали девил тунинг,моята кола в момента се прави при него,за момента съм много доволен от отношението и т.н.!колата ще е готова след няколко дни ,ще пусна снимки,пък и тогава мога да кажа дали са толкова добри колкото много хора казват!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кк задължително пусни снимки ... и ми кажи дали са ти уцелили боята на 100 процента и какви пари зимат боя на детайл ... сигурно в форума има техен телефон така че сега ще го потърса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В коя тутнинг фирма да отида ...Искам да си направа вратите да ми се отварят с дистанционно но за целта искам и да нямат дръжки .. Трябва ми да се махнат дръжките да се постави ламарина и да се китне там квот трябва и да се боядисат вратите :lol: ... и да стане ПЕРФЕКТНО !SOFIA

Колега остави си поне на багажника ключалка, да има откъде да влизаш като ти се скапе акумулатора или батерията на алармата :P !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pioneer
Отговорено (Редактирано)

В коя тутнинг фирма да отида ...Искам да си направа вратите да ми се отварят с дистанционно но за целта искам и да нямат дръжки .. Трябва ми да се махнат дръжките да се постави ламарина и да се китне там квот трябва и да се боядисат вратите :lol: ... и да стане ПЕРФЕКТНО !SOFIA

Колега остави си поне на багажника ключалка, да има откъде да влизаш като ти се скапе акумулатора или батерията на алармата :P !
а той багажника само с дистанционно и от вътре се се отваря :P .. ключалката отдавна загина :P .. а и вече има преграда с 4 усилвателя ;) Редактирано от pioneer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

кк задължително пусни снимки ... и ми кажи дали са ти уцелили боята на 100 процента и какви пари зимат боя на детайл ... сигурно в форума има техен телефон така че сега ще го потърса

снимки ще има задължително даже мисля 1 темичка да пусна а иначе телефона на ОГИ го има навсякъде,ако не го откриеш пиши!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих го .. днес звънах 1 път и не ми вдигна . утре ще пробвам пак . . Благодаря ти за съдействието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей да се похвалиш после как е станало и колко е струвало ;)Bobchu на теб колко горе долу ти излезна предната, задната броня и праговете. че съм се запътил и аз към devil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...