Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги, моята сивик (6та ген) си няма климатик и сега ми предлагат климатик от същата хонда като моята самоче блъсната. И Ви питам цена от 600 лв за него дали е много и имали кой да го сложи? Дали няма тази екста да се отрази на двигателя ? И знаетели къде мога да наеря по-евтин климатик за моята количка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, моята сивик (6та ген) си няма климатик и сега ми предлагат климатик от същата хонда като моята самоче блъсната. И Ви питам цена от 600 лв за него дали е много и имали кой да го сложи? Дали няма тази екста да се отрази на двигателя ? И знаетели къде мога да наеря по-евтин климатик за моята количка ?

Здравей! Не съм особено вещ с климатиците, но мога да ти кажа някои неща. Ако е в изправно състояние, горе-долу цената става. Имай си на ум и че колкото повече приближава летния сезон и се затопля, толкова по-скъпи ще ти ги предлагат. Провери да не е спукан радиатора, да няма течове. За двигателя, по принцип при работещ климатик, оборотите на ДВГто падат, но това е нещо нормално. В крайна сметка зависи от монтажа. А сервиз където може да извършат такова нещо, нямам си на представа, нека колегите кажат, че и на мен ми е интересно :) Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0898264527ЦЕЦО-прави климатициработи много добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз моя го взех за 400. но мисля че и 600 е добре. За една почерпка мога да ти помогна с монтажа, няма нищо сложно. Само компресора е малко по трудно да се сложи. Аз на моята си го слагах сам, няма никви ядове.Ако решиш да го взимаш провери дали всичките дреболий са там за да не се разкарваш 2 пъти. Копчето на таблото, 2 релета и 1 диод има отпред при бушоните в двигателния отсек. Добре е да имаш и нов ремък, не е скъп. Филтър за купето също...

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги а от къде да си взема по-евтин климатик? И аз сум навит на 400

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...