Jump to content
thejiffy

Сервиз - тенекеджия?

Recommended Posts

привет навси4ки и Христос Воскресе..помогнете да намеря добър тенекиджия и дояджия че днес стана едно ПТП и ми е за първи надявам се за последен път ..кажете някои които работи хонди проблемите са калник ляв броня и из4укване на капака ..+ вътре казан4ета и + работа ..даите савет каде в софия мога да закарам колата да я направят ...благодаря предварително

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление и аз съм със същия проблем, една към едно....и не знам каде да отида....веднъж отидох в Хонда и .....никога повече, върнаха ми колата 3 различни цвята :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем :dry: и отидох във ВАСВАЛ и останах доволен. Намира се на бул. Климент Охридски 59(с/у Балканкар има една пресечка 10м. навътре). Всички могат да ти оправят, може би някой части обаче ще трябва да си ги намериш сам).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволна от Аутоекип. Сервизът им е на Ботевградско шосе, махала Япаджа. Има ги в нета. Работят много добре и са коректни! Работят и с няколко застрахователя. Съветвам те да отидеш в сервиз на застрахователя ти, така можеш да си сигурен, че ще ти изплатят цялата сума. Дори да не са описали нещо, сервизът прави допълнителен оглед, на който се оточняват, какво точно трябва да се поеме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...