Jump to content
BraveHeart

броня и прагове

Recommended Posts

Здравейте момчета , от скоро имам 97 CIVIC vtec хечбек и искам да му направя визоален тунинг и по-късно да пипна по двигателя малко. И се опитвам да разбера къде могат да ми обновят старата броня (примерно с прагове и още нещо)за да изглежда по-добре или направо да ми направят нова.Но на прилична цена и хората да знаят какво правят. Също ми се иска да разбера как вървят в действителност ламбо дорс.Защото в един магазин ми казаха над 2000лв.И последно,ако имате снимки на модифицирани сивици 97ма,напрввени в българия.Мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета , от скоро имам 97 CIVIC vtec хечбек

Английска или японска сглобка? (3 или пет врати)Имам липове за предна и задна броня (прагчета, както ти си написал) за 6та. ген Сивик хечбек с 3 врати (този от аватара). Купих ги от колега от форума, но не съм ги слагал все още. Ето линк да видиш за какво става въпрос: http://forums.hondabg.com/index.php?showto...hl=липове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Adrian

Тея прагове са супер яки,много ми допадат ,а и цената не е ло6а. Ще се обадя на човека и дано ми запази един комплект и на мен. А ако някой има още добри идей ,ще се радвам да ги сподели с мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мойте също ги продавам :lol: Ако се интересуваш пиши на лични :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gado_69

ей колеги,тарся табло за crx(93-95 g.),aко някой може да намери,да пише,ще съм ви много благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cekleov

3 вратички .. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...