Jump to content
Guest barsi

аман от полицай

Recommended Posts

Guest barsi

колеги,даите малко инфо какъв антирадар да си взема,4е ми писна от 4енгета.сигупно ве4е ме имат за дядо коледа :lol: кои са най добрите,на ква цена и каде може да ми го монтира някои каде знае ко праи????????????Мерси предвварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pioneer

За цени малко ще те излъжа с плюс минус 50 лева ... мисля че цената на антирадара е 350 а монтаж 50 Та става дума за марков антирадар който е много удобен лазара му е мъничък и се монтира до огледалото за задно виждане гледайки напред ... самото устройство за следене се монтира под капака на колата скрито и насочено напред ... а дисплея се вгражда някаде ... като в нормално положение на дисплея има 1 термометър :lol: който мери външна температура ... Най-красив !! най-добър за цена качество и най-практичен ....Фирма Авител Работно Време 9.30 - 19:00 телефон за връзка 9557624 сайт www.avitel-bg.com

Редактирано от pioneer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cobra 9730 ...даже може и предния модел ... той също засича всичко . Така си сигурен , че дори да въведат по-модерни радари си ок . За сегашните всеки ти върши работа.

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до 1 година и антирадара няма да ти помогне !защо не пробваш да караш по нормално мисля ,че ще има ефект:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до 1 година и антирадара няма да ти помогне !защо не пробваш да караш по нормално мисля ,че ще има ефект:lol:

Колега,С тези безумни ограничения и заядливи полицаи, могат да те глобят докато си пешеходец камоли ако си на нещо с колела.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,С тези безумни ограничения и заядливи полицаи, могат да те глобят докато си пешеходец камоли ако си на нещо с колела.за да важат тея ограничения в цял свят сигорно има нещо истинско!и мога да ти дам гаранция Българските полицаи са най-разбраните които съм срещал засега :lol: тук от скоро имат нови радарчета и антирадара само ти казва кога вече си сниман и може да си чакаш снимката с акта :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антирадар или детектор за радари търсиш,аз от 2 год. карам с детектор 9 бандов на COBRA и от тогава нямам акт за скорост...150 лв. някаде беше от Технополис.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса на колегата над моя пост е много верен, защото едното е законно /това е радар-детектора/ а за другото понасяш много тежки последствия /това е антирадара/. Разисквали сме го 100 пъти, последния път преди сигурно няма и месец. Цената е от 50 до 450 за РАДАРДЕТЕКТОР... не съм се интересувал, и не смятам да се интересувам от антирадарите... но явно колегата с първия отговор в темата си знае работата... та ходи в avitel. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pioneer

и аз в горният пост имах предвид за радар-детектор ..... антирадара се намира за не по малко от 900-1000 лева ... като има доста добри и без проблеми се ползват в българия .. но ако те хванат колата ти се разкоства .. и глобите са неуписуеми :rolleyes: ... а горе в поста дадох най-добрият радар-детектор според мен защото дори и разрешени пак полоцаите създават проблеми заради радар-детекторите щот са малко тъпички и не прават голяма разлика ... Кобра са добри антирадари но са големички на обем и трудно се крият ... най-върховият им модел е 900 лева и дори и той е труден за криене макар че е с по готина форма ... а С-класата на радарите е Уистлер 9000 той има дори GPS и с негова помощ запомня фалшивите сигнали от бензиностанции примерно и при следващо минаване не писука там ... можеш да си добавяш и къде има камери да ти писука за камера за скорост или за червен светофар ... и той също е 900 лева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Бих си купил,но до 250лв,щото родните полицаи са натуряли едни ограничения и не са ги коригирали от 1980г.Аз да не карам на дядо ми москвича.Ограничения 20 и 40км са направо смешни извън населени места,щото ималозавой и тъпия бюрократ не знае какви възможности имат съвременните коли.Най-лошоте е че полицията се занимава само със събиране на рекет точно натакива места!Вие май тея пари ги нямате за нищо,900кинта за радар?С 900кинта ще направя сума ти подобрения по колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...