Jump to content
simon_crx

Регулируеми пружини

Recommended Posts

Някой има ли мануал за пружини от рода на тези: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/GROUND-CONT...ameZWDVW.Ако няма мануал,може да кажете горе долу как стоят нещата с монтирането.Някой ако има снимка на монтирани пружини на амортесиор много ще ми помогне.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли мануал за пружини от рода на тези: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/GROUND-CONT...ameZWDVW.Ако няма мануал,може да кажете горе долу как стоят нещата с монтирането.Някой ако има снимка на монтирани пружини на амортесиор много ще ми помогне.Благодаря предварително.

ах, ти ли ме изпревари да ги вземеш днеска.:unsure:да си гии караш със здраве аз ще очакам следващите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

не съм чувал за менюъл... ама да ти кажа няма какво да объркаш. Между другото точно това 4525.01 ли им е парт. номера?

О-пръстените се слагат по 2 между амортесьора и втулката с резбата. с други думи, на гол амортесьор слагаш пръстен но около 5см над чашата. Нахлузваш отгоре коиловъра и след това още един пръстен който натъпкваш отгоре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото,но за съжаление пружините не са за модела(сивик купе след 96).Не са точно тези които показах,собственика ги продава,но не знам за кой модел ще станат.Имам снимки някой ако има интерес,ще му ги пратя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sa8o
:angry: 2 ген ли ти е колата.?Ако смяташ да слагаш койловери пости една снимка плс как е станало че се двуумя дали нормални спортни пружини ли да взема или регулируеми ?:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да знаете дали има някъде само механизма за повдигане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...