Jump to content
New Folder

малък волан за Civic 97

Recommended Posts

Здравейте,Имам хонда цивик 97 европейския модел 4/5 врати. Преди нея карах опел който имаше само едно предимство пред сегашната ми хонда - волана му беше с по-малък диаметър от този на хондата и по мое мнение по малкия волан се върти по удобно. Та искам да си намеря волан с AirBag който да е по малък от стандартния за цивика (сегашния на хондата ми е голям 4-лъчев).Дайте ми идея откъде да си намеря такъв волан? Воланите на япоските 3-вратки дали са по малки, и много е важно дали AirBag-а ще работи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен карай си я така ще й свикнеш.Както и преди съм писал нашия вариант не е добър за рязко заобикаляне на препятствие, но пък е много добър за прецизно 'изписване' на завои.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не са по-малки съ6тите камионджийски са :) варянта за по малък с еър бег е Сивик Тайп Р 7-ма г,но не съм сигурен дали 6е ба4ка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм със сивик 6-та 1997 и също имам АБ ,и също не е много малък но да ти кажа ще свикнеш с времето а и това си спасява живот..а до колкото знам нов волан с АБ струва много пари.. По-добре не слизаи от хонделата и ще свикнеш :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...