Jump to content
Guest ARchangel

Туниране на стъкла

Recommended Posts

Guest ARchangel

Къде мога да отида да ми тунират стъклата на моя прелюд !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно къде ли !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми зависи си от каде си бе колега :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

толкова ли е трудно да се разровиш в търсачката да му се невиди???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич кажи поне от кой град си..ако някои знае да те заведе или да ти даде кординати..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде мога да отида да ми тунират стъклата на моя прелюд !?

имаш предвид да ти ги тонират ли или някъв тунинг ша им правиш на стъклата:)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"тонират" правописна грешка няма значение от кой град съм не е проблем да отскоча някаде из нашата мила татковина :drunk:

Редактирано от ARchangel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги - по-кротко :angry:дали сте линкове , заяждали сте се .. всичко от , ам защо никой не отговори на въпроса ? @ARchangel - чувал съм че се тонират някъде и мен ме интересува , но никъде не съм намерил директен отговор .. знам само че е много скъпо и ефтината полу-законна алтернатива е фолиото ... ако намериш нещо моляте пиши защото аз съм се отказал от начинанието

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами някой колеги им е по лесно да се изакат в темата на човека.отколкото да помогнат. Човече незнам как си с финансите ама адска цифра ще ти обявят за услугата. се едно нови стъкла да си купиш. тук в варна казаха каде ам като не са сещам. утре ще попитам и ще драсна да споделя.но според мен си купи малко по качествено фолио и си го направи. пак ще ти стои като тонирано стъкло. :angry: Оп само да кажа че за тониран стоп идвало кам 70 лв....

Редактирано от GINDAHOOD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само знам че четох в американския форум за прелюд за страничните стъкла по 25 30 долара а за предното около 60 долара струвало и то за 100% тонирани за старичните и 35% за предното. На мен задните странични и задното стъкла са ми така сега искам и другите знам за закона аз ще си бера кахъра

Редактирано от ARchangel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... знам за закона аз ще си бера кахъра

Е че аз така си регистрирах колата и никои нищо не ми каза, т.е. ... сигурни ли сте че това е проблем ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблем пред закона се появява когато съклата не са заводски така, което доста лесно се доказва с фолио и никак ако са тонирани ... единствения начин да си направиш всичките стъкла тъмни е с тониране ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм обаче ,че автомобилите с фабрично потъмнени стъкла излизат със сертификат от производителя.Другият вариянт е да се извади бележка от кат че автомобила е инкасо към фирма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...