Jump to content
Ritcoo

Помощ, ако някой знае откъде идва...

Recommended Posts

Здравейте, оставих 'Хонито' паркирано за седмица на една улица под наклон... тази сутрин видях, че няко си е обрал боята в левия ъгъл на задната броня... неприятно, но нищо сериозно... малко поохлузена боята... викам си, ок, малък проблем, почти не се вижда, но като покарах малко и нещо ми затропа от дясната страна - още не мога да преценя дали идва отпред или отзад... преди половин година смених тампони и маншони, та се чудя от какво може да е... тракането е по-друго и го има само като намаля скоростта и се движа на 1ва - 2ра - някъде с 20-30 км... при по-висока скорост и когато набирам, проблема го няма... тропа и когато се движа по инерция... някакви идеи, колеги... дано не е нещо сериозно... :rolleyes:!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vex

Да не са се опитвали да ти свалят джантите? Провери си всички болтове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как точно тропа има ли старжене дранчи ли на тенекия или 4атка?по някога при подаване на газ дранчи отдолу пред шофиора по средата..ако е това погледни там кадето е катализатора има обикнивени 1 на ламарина която го пази и когато ръждяса дранчи от инерцията или от подаване на газ... няма оправия 1веното е да се махне за да не дранчи...и аз бях таи бутах я яко сложена не марда ама леко беше изгнила и се опираше по тръбите на гърнето и за това....

Редактирано от buberon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

махаш я и нямаш грижи то ще се види....другото мойеш да пробваш да чукаш по тръбите чак до аспуха понякога когато ръждяса падат парченца ръжда и те дрънчат ще ги усетиш да си седят те не пречат...ако чатка виж дали не са лагерите на колелетата вдига6 на крик въртиш и ще чуеш....другото което е доста глупаво и малко вероятно този които те е ударил да ти е изкривил джантата и затова да има потропване .....има и други неща които са далеч по лоши но първо провери тва преди да си даваш парите ако итова не е пиши

Редактирано от buberon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях цжантите - всичко е ок... и отдолу я гледах... пак всичко е ок... тази сутрин потракваше като че ли от въртеливо джижение... нещо около задната дясна гума... появява се на ниски скорости... 1-ва, 2-ра... като намалявам... като натисна спирачката и звукът на потракването се променя... все едно джантата, въртейки се, потраква в определен момент по-силно... на завои също се усеща по-отчетливо... явно ще я водя 'на доктор', но ако някой има някаква идея от какво може да е, ще съм му мноооооо благодарен...

Редактирано от Ritcoo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kleni

Ако си с барабани отзат,си провери наклатките данеби да клопат те.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ritcoo

Ако си с барабани отзат,си провери наклатките данеби да клопат те.

С дискови съм и на 4-те колела, но 10кьо за съвета :yawn:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ritcoo

Ха, ха, каква била работата... единия диск взел, че хванал ръжда (къде ли не ходих тая зима :fun: )... и тракането ( силно и обезпокоително на моменти) беше докато я обере... сега всичко е наред... да ви кажа, де... може на всеки да се случи... та така... прегледаха я... перфектно си е Хонито ;)... абе, човек се учи цял живот... Благодаря на всички отзовали се :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...