Jump to content
street_fighter

Няколко елементарни въпроса за покупка

Recommended Posts

предполагам за купе става въпрос нали-ако е тоя мотор требе да е витек-бялото под капачката говори че е карана на късо разстояние - често загрява и изстива и се получава конденз - за първи път чувам да се меро СО в радиатора- компютъра може да покаже само в общи граници състоянието на колата - и да прочете ако има грешки в компа - и като се сетя че може да е наблъскана с добавки против пушене и т.н. незнам какво да ти кажа.според мен като не ти е харесала колата няма какво да я гледаш повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предполагам за купе става въпрос нали-ако е тоя мотор требе да е витек-бялото под капачката говори че е карана на късо разстояние - често загрява и изстива и се получава конденз - за първи път чувам да се меро СО в радиатора- компютъра може да покаже само в общи граници състоянието на колата - и да прочете ако има грешки в компа - и като се сетя че може да е наблъскана с добавки против пушене и т.н. незнам какво да ти кажа.според мен като не ти е харесала колата няма какво да я гледаш повече

въпроса е че колата ми харесва много,но само тва бялото ме притеснява да не е прегрявана....не е Coupe колата...хеч е :) а за добавки няма как да разбера( е може би ако сменя 2 пъти маслото щото има такива добавки които трудно се отмиват... )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...