Jump to content
Guest camaro

Suedinitelq...

Recommended Posts

Guest camaro

Na mene mi otdelaq dosta visoko suedinitelq...po4ti v kraq :hondarulez::):help: a e samo na 130000km :help:;);) nemoje da e za smqna nali ?? znam 4e na po 200000se smenq suedinitel...ako e precakan...kvo da go pravq...pri vas kak e ? kude otdelq ?? karam civic 95 i...neznam..kvo da go pravq da go nakova li,nov li da kupuvam...kazvaite ! ;) a 10X ;)...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

КОЛЕГА ПЪРВО -СИГУРЕН ЛИ СИ ,ЧЕ КОЛАТА ТИ Е НА 130 000КМ?ОСВЕН ТОВА НЕ СЕ ЗНАЕ КОЙ И КАДЕ Я Е КАРАЛ ТВОЯТА ХОНДЕЛКА--ПРЕДСТАВИ СИ НЯКОЯ ДЕВОЙКА ,КОЯТО ОСНОВНО КАРА ГРАДСКО--НЯМА НАЧИН ДА ИЗДЪРЖИ ГОРКИЯ СЪЕДИНИТЕЛ :hondarulez::help:ДРУГ Е ВЪПРОСА АКО Е БИЛ НЯКОЙ СЪС СЪСТЕЗАТЕЛНИ НАКЛОННОСТИ.ПО ВЪПРОСА СЪС СМЯНААТ НА СЪЕДИНИТЕЛЯ--НЕ Е ЧАК ТОЛКОВА СКЪП ФЕРОДОВИЯ ДИСК ЗА ДА РИСКУВАШ С НАКОВАВАНЕ(все пак не се сменя на всеки 10 000 нали? :help: )АЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vtec

Забравих най важното--ако не ти приплъзва като караш защо ти е да го сменяш???Какво значение има каде отделя ,ако няма проблеми!!!Аз съм карал коли по на 200 000 хил ,на които съединителя още не е бил за смяна. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DrOxBoLi

Един тъп въпрос :hondarulez: просто не разбирам :help: - Как по дяволите да разбера че ми приплъзва съединителя? Т.е. какво означава това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

единият вариант е като я изръчкаш да вдига оборотите,но да не наема колата,вторият- качи 3-4 души, при 40-50км/ч превключи на 4-та и настъпи пълна газ, ако вдигне оборотите само и не покачва скоростомера, потърси Омбре с нов амбриаж в багажника:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Или ако ти държи ръчната дръпни я и се опитаи да тръгнеш с пилене на гуми( да ги палиш :hondarulez: )и ако не стане работата ще усетиш даже и помиришеш миризмата е определена :help:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest camaro

мерси момчета :help::hondarulez::help: всичко хубаво !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...