Jump to content
prozium

И пак обороти...

Recommended Posts

Бая теми изчетох за оборотите, но като моето чудо не видях.Общо взето се изразява в това, че задмина ли 1700-2000 оборота най-вече на 1ва,2ра и 3та стрелката си се качва сама до 3000-3500,че и до 4000.Работата е че аз не подавам газ, стигне ли 4000 сама пада, забелязах че ако нарочно я изфорсирам падат пак.Сякаш някоя от клапите остава отворена, но не знам дали е от това.Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо?И как се лекува това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая теми изчетох за оборотите, но като моето чудо не видях.Общо взето се изразява в това, че задмина ли 1700-2000 оборота най-вече на 1ва,2ра и 3та стрелката си се качва сама до 3000-3500,че и до 4000.Работата е че аз не подавам газ, стигне ли 4000 сама пада, забелязах че ако нарочно я изфорсирам падат пак.Сякаш някоя от клапите остава отворена, но не знам дали е от това.Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо?И как се лекува това?

двигателя като го слушаш качва ли оборотите?? ако не ги качва сменяй оборотомера-може просто да работи зле :D п.п. виж темата на калегата policeman :D Редактирано от pavle

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prozium

Чува си се двигателят как го прави, даже ако е на скорост ускорява бая.Точно работата е че го прави при студен двигател, виках си да не е за да загрее, но бая качва оборотите, аз ако не го контролирам ще ме претрепе.При загрял двигател го прави много рядко, трябва да съм я качил до 6-7 хиляди и след това като се нормализира да речем до 1000, като подам газ(за да кача докъм 2500) пак фърчи сама в 4000.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...