Jump to content
Guest Pa4o

Избор на гуми

Recommended Posts

Guest Pa4o

Колеги, моля за съвет: спрял съм се на летни гуми Goodyear Hydragrip и на Yokohama C.drive! В тестовете които четох пишеше 4е Гоодиъра били шумни и това малко ме притесни. Моля, хора които имат опит с тези гуми да споделят и да ми помогнат в избора. Размера, ако има това значение, ще е 195/50/R15. Благодаря на всички предварително! :P))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никои ли не кара с тези гуми?? Хаиде, колеги, даите съвет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че наи-накрая някои написа нещо! Благодаря за съвета, колега! Аз днес си взех точно Goodyear-ките и скоро като имам собствено мнение за тях ще напиша, та ако мога с това да помогна на някои в избора! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаааа, писах от регистрацията на брат ми ;) Ама какво от това! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз и баща ми ползваме C-drive страхотна гума на перфектна цена,дори сме с такива зимни.Шарката им е една и съща на летните и зимните но и двете се държат перфектно на мокро,миналият петък в големият дъжд по магистрала хемус си карахме повече от колкото позволява правилника и изобщо нямаше грижи.За шума какво да ти кажа нормален,имах Пирели Р6000(ако не греша нулите) е това беше ужасно шумна гума.Общо взето Yokohama ми направиха страхотно впечатление и вече само на тях ще залагам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега специално за мен най-добрите гуми са японските Йокохама Тойо и БриджстонАко питаш мен взимай Йокохамата без да мислиш много !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цена / Качество / надеждност . избора е само 1 - БФ Гудридж профайлър 2 цена: 99 лв. 1 бр. от Ауто Груп ( с отстъпка) размер 195/50/15. за това, което предлага на тази цена няма конкурент.Естествено винаги Гудиар ще е в челните класации за най-добри/качествени и скъпи гуми, който има възможност да не пести пари точно от сигурността си на пътя !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йокохама :rolleyes: много са добри като цена/качество

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest haos

Аз имам добри впечатления от Гиславед.Добра цена.Меки гуми т.е. комфортна возия.И добре стоят на пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ARchangel

погледни тук и ще добиеш представа за всичко 12 и 31 - Ultra High Performance Summer2 - Max Performance Summer3 - Extreme Performance Summer

Редактирано от ARchangel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички! Както писах и по-горе вече взех Hydragrip. Досега карам с едни Tiger 621/ и още са ми на колата/ и онази вечер в големия дъжд видях от страшно близко разстояние бронята на колата пред мен!! Трябваха ми само още няколко милиметра за да я почувствам :fun: И преди се чудех за гуми, но от този момент вече реших че няма място за мислене-искам да съм сигурен че ще мога да спра! :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо с което мисля че мога да помогна! Там откъдето си взех аз гумите /там предлагат само Goodyear и Sava/ ми дават 10-15% отстъпка, заради фирмата в която работя! Ако някои колега иска да спести малко пари от гуми мога да му взема и така да му доидат по-евтинко! Това не го правя за да забогатея, ако някои мисли че ще спечеля от тази работа, а за да помогна! Ако има интерес пишете на лични! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...