Jump to content
Guest borko

Малки проблемчета с Акорд

Recommended Posts

Guest borko

Здравейте,Взех си колата с изгоряла лампа в жабката, вчера я змених, но не ще да бачка. Прегледах всички бушони които намерих, но всичко си беше ОК.някакви идеи ?Друг проблем с часовника. Веднъж работи, веднъж не. Подсветката понякога свети понякога не. Опитах се да го извадя, напъвах но все като че ли нещо опира и не успях да го извадя.Стъклото на дясната врата. Беше ОК. Но от скоро при сваляне на долу от средата нагоре се появиха вертикални резки. Има ли начина за регулация ?Ако някой се е сблъсквал с подобни проблеми да помага...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подсветката на часовника се оправя с нова лампичка, и при мен понякога светеше, понякога не, с новата няма проблем, ако не ме лъже паметта централната конзола е на метални щипки и иска малко сила да се издърпа. Провери си носещата шина в долната част на стъклото дали е добре, ако се е разкачила или разместила стъклото върви на една страна. Надирането може да е от някакви твърди частици някъде по голното уплътнение или пък вътре нещо го търка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest borko

Мерси колега,за вратата ми се струва, че само отваряне ще ме оправи.А за часовника, аз съм с Акорд 1992 и е по различен от твоя, ще го мъча да го отварям, не го напъвам силно да не го строша нещо....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest borko

Докато съм се опитвал да извадячасовника, май съм понаместил нещата, гледам че два дни вече си бачка ОК.Дайте акъл за плафона в жабката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mr_petroff

A аз въобще нямам осветление в жабката!?-заводско!!!-странно като се има пред вид че колата е ACCORD 2000 год.Инженерна недомислица или...,....много тъпо на фона на ''всички екстри''...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...