Jump to content
ilias

Из Европа с Хонда.

Recommended Posts

Нямам си какво да правя и реших да се похваля с пътешествията ни с Хондата :P Първо малко обобщение, а след това и клипове от посетените места и събития.Мина сесията, започна работата и решихме (аз, жена ми и кръстниците ни) да си оползотворим почивните дни (събота и неделя) по най-добрия начин.За нас най-добрия начин беше да се метнем на хондата и да отпрашим на някъде, но накъде...Понеже кръстника е голям ФЕН на планината, офертата беше на планина. Намери евтина хижа в Шварцвалд и готово, петък и понеделник бяха почивни- идеално. И така в петък се бяхме натоварили и пътувахме за планината.Там катерихме връх, но поради мъгла и лошо време не можахме да го стигнем. Втория ден беше за ски, по-големия майтап, падания, ставания и малко опити за каране на ски :P. И последния ден си казахме, как така ще отидеш до Шварцвалд и няма да посетиш извора на Дунав. Голямо преживяване беше.Следващата събота жена ми имаше рожден ден. Чудихме се къде и как да го празнуваме, а и ни се пътуваше и решихме в Париж и то в едно ресторантче до айфеловата кула. На следващия ден не се спряхме, страхотен град, не може да се опише...И последния засега включваше презентация на автомобилите от DTM по улиците на Дюселдорф.Няма да обяснявам, ще оставя клиповете да покажат :rolleyes: :

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер яко си е станало....ама само един въпрос.....ти ли супер богат :rolleyes: или порсто в Германия няма богати и бедни......от нашта държава тва изглежда много пари много нещо.ама май не е така в Германия :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еииии евалата страхотна екскурзия сте си направили :rolleyes: Супер чак и на мене ми се прииска :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви харесва.

супер яко си е станало....ама само един въпрос.....ти ли супер богат :rolleyes: или порсто в Германия няма богати и бедни......от нашта държава тва изглежда много пари много нещо.ама май не е така в Германия :P

А на въпроса:Не съм богат, далече съм даже. И в Германия има бедни и богати.Просто аз съм на принципа, че човек трябва да си живее живота и да му се наслаждава, а пари винаги могат да се изкарат. Пък и оттук разстоянията са много по-малки и цените не са толкова високи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво , супер екскурзия , и още пове4е поздравления за филмите ...много прфесионално ,Аз се кефя истнски на нещата които поства колегата , обогатяват ме .Продължавай така :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен едно голямо ЕВАЛА. Навивам се и аз за подобна разходка, дано скоро стане факт. Сам оот любопитство какво показа километража на финала на екскурзията - колко хиляди км излезна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама той е от Германия бе човек ....по оня Аутобан дет върви през планини :rolleyes: колко да му излезне пък и Дуисбург май не е толкова далече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilias

DjSprite след написаното имам да те черпя, направо се изчервих като го прочетох :P Наистина много се радвам, че ви харесват нещата които пускам.А що се отнася до километража, накрая показваше около 2700км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

аз само едно въпросче имам...колко е горе долу средна скорост там по аутобаните....в смисъл има ли такива дето направо те минават като спрял :P и колко успя да направи Хондата като километраж ? ;) (ако си я настъпвал де..аз ако съм там ще я натиснаааа)

Редактирано от HondaFanatic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е не са чак толкова много БЪРЗИТе коли , щом си застигнал :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала... това се казва разходка:rolleyes: Давай все така, че имаме само по 1 живот и трябва да го уползотворим пълноценно:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер екскурзия сте си направили. Третия клип наи-ме накефи :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...