Jump to content
xplod

Кой е най-икономичния

Recommended Posts

сьвсем хипотетично според мен-1.5 е винаги по-икономичен от 1.3, аналогично и 1.8 с 2.0, естествено нагоре ситуацията се променя!може и да греша....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има едно клипче мисля ,че беше на Top Gear предаване как едно BMW M3 излезе по икономично от една Toyota Prius , така ,че това дали по слабия или по силния двигател са по икономички е доста красноречиво , според мен по голямият двигател трябва да има по малък разход едно заради по малкото обороти от , който има нужда за да върви с средна скорост и от там и по малко нужда от гориво

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Направо :D баси и Д13-ката...Аз имам един приятел в бургас и ще го питам колко му гори. А За хонда джаз ко ше кажете 1.2 ДСИ ли беше, возих се и доста добре си набира и гори сигурно 6 градско Редактирано от Brutalism

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Д15б2 лятото ми даде разход 5/100км извън града с климатик...а сега зимата не съм я засичал точно но е някаде 7-8 градско...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е, баси ВТИ е на 7/100 извънградско нормално каране без ръчкане. Градско 9/100 лятото, и 10-12/100 зимата:offtopic:Средно на 1 час в София - 10-ка :yes:

то там може и 20 да иде ^_^:thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...