Jump to content
rocnogap

Сабор 30.3.2008г.

Recommended Posts

Колеги какво стана с момчетата които бяха задържани от полицията по време на сбирката ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мене ми е интересно за какво става въпрос ? Нищо не съм чул(то аз не чувам де ама все пак ) :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на вчерашния сабор в София на булгар плод дойдоха куки и си прибраха 2-3ма колеги... и ако някой знае какво е станало да сподели информацията... мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Лол и под какъв предтекст са ги пребрали ? Нещо гнило има тука :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rocnogap

нямам предсвата аз бях на старта когато дойдоха куките и прибраха белия рекс и още един сивик 6г. аз се изтрелях на далеч но тях ги сорвакаха с палката ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам предсвата аз бях на старта когато дойдоха куките и прибраха белия рекс и още един сивик 6г. аз се изтрелях на далеч но тях ги сорвакаха с палката ...

лоша работа няма да е лошо да смените мястото(и внимаваите с клиповете ,че доста хора изгоряха около мен) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва някфи пълни тъпотий как може да ви спират и само да се заяждат ... тфа е малко безмислено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи им че те с присъствието си създават такава предпоставка.Не е зле да сме малко по-сплотени в такива моменти. Аз нищо не съм разбрал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не е зле да сме по сплотени а не като другите колеги около мен да избягат веднага!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Така е но на малко хора им стиска да скръцнат със зъби на полицаите, а още по-малко хора си знаят правата. Като за начало са ги спряли я охранителна или някаква друга полиция. Които трябва да викат КАТ - които в случая бяха на другя край на уширението защото там имаше ПТП (с участници които не са от форума). А обикновенно тия дето нямат право да ти пишат акт, ако знаеш какво да им говориш, ще те пуснат с репликата "Айде този път ти се размина" или " Дане правиш повече така!". Но като цяло искам да кажа че не е там мястото за тези гоники! Има си място за тях. На всички ни се иска да се пробваме колко точно и срещу някой дето също е пипнал колата тук или там, но не е там мястото! Не искам да съм лош пророк, но става всичко пука се гума случайно попаднало камъче и става страшно. Ведъж вече имахме излизане на автомобил на "пистата", слава богу без никави последици - този път!Просто това е Месечна СБИРКА на Хонда Фенклуб, а не Месечна ГОНКА на Хонда Фенклуб.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rocnogap

Прав си малко тъпа постъпка от наша страна , но аз бях дори и без кола :worthy: разбираемо е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава предлагам месечните срещи да се провеждат на писта божурище въпреки че драга не ви е на сърце... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest cekleov

И на мен ми е интересно но изглежда няма да получим инормация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...