Jump to content
Big Blonde Wolf

Има ли из Варна (моргите) Civic 4g

Recommended Posts

Кажи какво ти трябва, имам един hatchback дето чака мераклии да го разпродам на части

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами трябва ми барчето за касетофона ако е читаво защото моето е отрязано за да влезе по голям нестандартен касетофон и сега ни става за нищо и още други неща май ще изникнат но незнам какво имаш всичко по колата ли е какъв мотор е и малко сме далеко един от друг за жалост :lol:можеш ли да пуснеш и някоя снимка

Редактирано от Damyan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

почти всичко и е наред без тенекиите и лявата седалка. А, да, D15B2 еУф, снимки... От доста време съм обещал, ще взема да отида да я снимам накрая :lol:btw колата е още в софия, но мисля да замине за казанлък, малко по-централно :huh:

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на мен спешно ми трябва радиатор, дали има?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като нямам възможност да обиколя моргите питам колегите от Варна дали някой е виждал 4-та генерация сивик из Варненските моргиБлагодаря предварително

От Явор кат утиваш по баира за Виница от лявата страна има Автосервиз и гумаджиница (точно кадето свършва мантинелата) след него е моргата.Пред нея има син стилаж с Al. джанти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая морга верно не я знаех ще я потърся за да видя какво имат благодаря тиА в случей че нямат да питам колегата от софия колко ще иска за барчето кората за багажника евентуално ако не е рязана и трябва ми и каре замо не знам дали са същите абе направо остави ми един телефон за връзка ако обичаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...