Jump to content
Guest geof

Cruise Control (автопилот)

Recommended Posts

Guest geof

Здравейте на всички. От няколко месеца карам една отдавнашна моя мечта - Хонда Прелюд 4 ген, 2.3 ,4WS , 95 г . Така и не успях обаче да пусна cruise control a (автопилота) . Лампата на таблото светва , но той не се задейства. Никога не съм карал кола с такова чудо , и не знам аз ли бъркам, или проблема е технически. Някой да ми обясни за какво става въпрос , и вероятните технически дефекти ? Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам твоя е като моя.Като натиснеш "cruise control" значи вече можеш да го активираш. Активира се само като си на 4-та или 5-та предавка, от копчетата на волана. Едното е SET а другото RESUME, като си харесаш скороста, натискаш SET и трябва да ти светне cruise control на таблото че вече се е активирал и можеш да махнеш крака от педала на гаста :PДезактивира се временно със натискане на спирачка или съединител, и после със RESUME му казваш да се пусне пак, и да възтанови скороста от преди това. Същите бутони стават за усилване или намаляне на скороста след като се е активирал cruise control.Надявам се да помогна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest geof

Не става, четох manual а, проблема изглежда е технически... иначе индикациите си работят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest triegger

Ама като активираш не трябва да си с крак на съеденителя много е чуствителен датчика на акорда ми сработваше и на свободна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NASAKOTO.YAKATA

Трябва да си над 25мили/ч за да бачка автопилота което прави около 40км/чВ събота най сетне подкарахме автопилота на прелюда на batkosio :) Имаше късо в жиците на актуатора и като го пуснеш лампата светва за секунда и пак изгасва. Интелигентен контролер са измислили руснаците ей :) Щом твоята лампа свети постоянно ако има повреда то не би трябвало да е нещо сериозно.Първо си изясни как трябва да се държи круиза, намери си мануала с блок-схемата за диагностика и ако все още смяташ че има проблем ще помагаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще трябва помощ - не ще да работи и това е. Казвайте как да стане, къде трябва да се ходи , не е спешно , но да го имам впредвид. Акои има и вариант за една диагностика, че при мен няма къде .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и тук да питам: Възможно ли е на една хонда акорд 2.0 тди 98 г. да се сложи круиз контрол? и какво ще е необходимо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може,на мойта е слаган допълнително ,нужен ти е круиз контрол за вторично вграждане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...