Jump to content
Guest fen@na@honda

стартове севлиево

Recommended Posts

Guest fen@na@honda
:):):lol::) някои от Хонда клуб нима ли да ходи на 6.03.2005 в Севлиево :):D:D:D Редактирано от fen@na@honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Айде и аз да обявя че на 19 или 20 този месец ще има състезания и в Добрич ама за сега знам само това.Като науча подробности ще ги обявя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

:):):lol::) някои от Хонда клуб нима ли да ходи на 6.03.2005 в Севлиево :):D:D:D

Колега, какво имаш предвид? Аз съм от Севлиево и в момента съм си тук! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Ако си говорим за драг ... на 19ти този месец ще е официалното откриване на сезона в Ямбол :) но заради проблемите, който създават куките откриването ще се проведе на пистата в Сливен / от 14:00 / Всички желаещи могат да присъстват ... за да покажем , че Хонда мачка наред :):):):lol::D поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fen@na@honda

:)  :)  :lol:  :) някои от Хонда клуб нима ли да ходи  на 6.03.2005 в Севлиево :)  :D  :D  :D

Колега, какво имаш предвид? Аз съм от Севлиево и в момента съм си тук! :D
v nedelia na bitaka v sevlievo a posle niakoia gonka moje da se zaformi ti tam li shte si :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

v nedelia na bitaka v sevlievo a posle niakoia gonka moje da se zaformi ti tam li shte si :)

К'ви гонки? К'ви 5 лв, бе пич? Тук хората имат толкова изкривена представа за автомобили, че си нямаш никаква идея. Мечтата на всеки гъзар е ОРЕЛ Калибра или Вектра ГТ :lol: ... Разбирачите си карат японските автомобили и изобщо не им пука за другите. Иначе съм чувал, че се правят подобни "мероприятия", но аз лично предпочитам по-професионално направените :) ...а аз си тръгвам от Севлиево в посока София в неделя по обед. Ако си от Севлиево - казвай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d15b2

Айде и аз да обявя че на 19 или 20 този месец ще има състезания и в Добрич ама за сега знам само това.Като науча подробности ще ги обявя.

не е ли за април месец?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Ами аз знам за март месец но като разбера подробности ще :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...