Jump to content
Тодор73

проблем с предни чистачки

Recommended Posts

колеги помогнете, като пусна предните чистачки на интервал те изобщо не трагват, някой знаели каае се намира релето за предните чистачки. колата е Сивик седан произв. 2000г в Англия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tony_ciganeto

провери ли около бушонното табло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и ще един въпрос за чистачки,като ми е сухо стъклото или съм в движение чистачките не ми се връщат в изходни положение а остават някъде по средата на стъклото и това ме дразни да не говорим че по време на движение ми се удрят във външния ръб на стъклото освен че не се връщат.някакви идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и ще един въпрос за чистачки,като ми е сухо стъклото или съм в движение чистачките не ми се връщат в изходни положение а остават някъде по средата на стъклото и това ме дразни да не говорим че по време на движение ми се удрят във външния ръб на стъклото освен че не се връщат.някакви идеи?

Много е вероятно чистачките ти да са по-дълги, отколкото трябва. Като си купуваш чистачки, отзад на опаковката пише за кои автомобили са предназначени- провери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и ще един въпрос за чистачки,като ми е сухо стъклото или съм в движение чистачките не ми се връщат в изходни положение а остават някъде по средата на стъклото и това ме дразни да не говорим че по време на движение ми се удрят във външния ръб на стъклото освен че не се връщат.някакви идеи?

Провери дали рамената са добре затегнати. Почти съм сигурен, че само трябва да се затегнат с болтовете от долната им страна, от към моторчето. Дано е това, че ако не е - Аз имах подобен проблем, но се чуваше и стържещ звук от към моторчето. Оправих го със смяна. При мен се беше получило след смяна на предно стъкло и едни "майстори" не ми бяха завили рамената здраво. И аз така си карам месец, докато не се изядоха шлиците на рамената на чистачките и нещо се прецака моторчето. Че така де, провери първо болтовете в долната страна на рамената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...