Jump to content
CARBON

ПРОБЛЕМ С ЗАДНАТА СКОРОСТ НА D13b2

Recommended Posts

задната на таратайката ми от време на време заяжда и за да я включа трябва да изфорсиръм двъгателя,някой от вас колеги имал ли е подобен проблем и как го е разрешил? от къде идва проблема ? :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lamerko

Пробвал ли си първо да включиш първа или трета? До колкото знам няма синхронизатор за задната и при мен някой път не влиза за това ми е станало като навик първо първа или трета и тогава задна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

синхронизатор :) пробвай преди да вклиучиш да си спрял на място и да задържиш по дълго съединителя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не влиза задна, включваш на първа, преместваш колата 1 см. напред и включваш задна... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да отстраня този проблем напълно за да няма системи от сорта на форсиране,първа-трета-задна а направо да си се включва от раз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morpheus

най често се получава от някоя помпа на съединителя, просто натисни втори път педала на съединителя и ще взлезне по масло

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не влиза .. леко и плавно отпускаш съединителя и хоп .. задна ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

как да отстраня този проблем напълно за да няма системи от сорта на форсиране,първа-трета-задна а направо да си се включва от раз :blink:

Не мисля, че можеш да го отстраниш, работил съм дълго време на автомивка и мога да кажа, че почти всички марки и модели го имат този проблем.Колегите ти казаха как става вклучването на задна, без да заяжда и без да хърка.Това е. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Колега и на мен повечето пъти като дам на задна прави едно хърр,така че натискам още веднъж съединителя и си влиза като К** в мазна сли*ка.Така че просто натискаш 2 пъти педала,при мен поне е така и на още един приятел сивика също.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре деТози въпрос е разнищван много дълго време във форума. Потърсете в търсачката. Просто хондите нямат синхронизатор на на задната. Затова съм хванал тренинг. Преди задна задължително 1-ва и после задна. И всичко си е ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги възможно ли е това да е сварзано с маслото в скоросната кутия.Аз съм с Англичанка нов внос и имам горе долу същият проблем и съм се зарекъл парво да сменя маслото(защото незнам в какво състояние е). Казвам горе долу, защото не винаги ми харка малко като си поиграя със съединителя става. Ама си е гадничко :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...