Jump to content
Pepo

Къде в Пловдив

Recommended Posts

Здравейте , мисля че катализатора ми е за смяна , много мирише колата е нещо тромава на ниски обороти а ми казаха че и втек-а нещо не ми е както трябва и ако сменя катализатора може да се оправи тази работа , та предлагат ми на едно място за смяна и слагане на резонаторни гърне 60 лв , добре ли е според вас или ако не кажете ми къде може да ми го направят по изгодно , имам и друг въпрос , искам колата да стане по-ниска , ако сложа само спортни пружини , какво ще стане с амортисьорите колко време ще изкарат и добре ли е това да се направи или да се сменят и амортесьорите , мерси предварително :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никои неможе да каже колко време ще ти искарат така амортесиорите понеже не се знае моментното им състояние,твоето каране,пътя по които караш основно как е ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никои неможе да каже колко време ще ти искарат така амортесиорите понеже не се знае моментното им състояние,твоето каране,пътя по които караш основно как е ......

ами пътя има доста паваж иначе не е много зле , апък и карам си нормално :))) просто искам да стане по-ниска колата , но незнам какъв ще е резултата от това само със смяната на пружините , а също така ми казаха че ако сложа само пружини и колата ставала много нестабилна при по големи километри ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...