Jump to content
Jay

Някой желаещ с по-мощна хондичка

Recommended Posts

Колеги здравейте,има ли някой желаещ да дойде на омв в надежда да накаже местните бегачки ,че хондаджиите тук сме само с по слаби машинки,има 2 вектри 2.0 150 коня ,астри,мбвета и други подобия на коли,които имат желание да паднат, но някои понавървяват .Ако има някой желаещ да пише да се разберем нещо,на омв има коли почти всяка вечер,нека се намери някой по мощен брат от моята д16ка;)дори и да не е сивик и рексове,прелюди ,само да са хонди,хайде ще се радвам да дойде някой да им начеше крастата,че само говорят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие хубаво си пишете ама аз откъде да знам от къде сте като не ви познавам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Vmax

Колеги здравейте,има ли някой желаещ да дойде на омв в надежда да накаже местните бегачки ,че хондаджиите тук сме само с по слаби машинки,има 2 вектри 2.0 150 коня ,астри,мбвета и други подобия на коли,които имат желание да паднат, но някои понавървяват .Ако има някой желаещ да пише да се разберем нещо,на омв има коли почти всяка вечер,нека се намери някой по мощен брат от моята д16ка:blink:дори и да не е сивик и рексове,прелюди ,само да са хонди,хайде ще се радвам да дойде някой да им начеше крастата,че само говорят

Аз ходя,ма сега съм се с други коли че мойта е в бокса Д16А6,но скоро ще се видим там ако искате може да се разбберем на лични ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...