Jump to content
borko

Трудно влизане на скорости

Recommended Posts

Взех си Акорд СВ3 2.0,Много е запазена колата и още и се радвам, само превключването на скорости ме дразни.1-ва и 2-ра влизат трудно. Като спра на кръстовище понякога понякога ръчкам скоростите докато влезе някоя и тогава минавам през 1-ва.Съединителя уж е ОК. Някой случайно да се е сблъсквал с подобно нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменено e преди 2 дни.Други идеи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж си прътите на скоростния лост(възможно е да са се изкривили от стъргане по легнали полицаи и др. подобни )и ябълката!понякога като се напълнят с боклуци се появява това!слабо място е!хубаво е от време на време да се по4иства,за6тото се събират доста мизерийки там! ;) поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съединителя уж е ОК.

;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за съединителя - ок = ;) но освен съединител сигурно и синхронизатори са заминали , докато го смениш превключвай с мяждинна газ ще влизат по лесно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако предположим, че са синхронизатори има ли оправия, много ли пари ще идат, че .... съм леко финансово изтощен :unsure:)) в момента след покупката на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама някак ми се не вярва да са синхронизатори ...Сивика ми е на 300000 и си превключва ОК, а пък акорда е на половината и вече да се е наакал, не вярвам...Може би наистина трябва да погледна на някой канал механизма да не се е изкривил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорда е със Жила и нищо няма да видиш.Отиваш на компетентен сервиз при първа възможност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest borko

Посетих сервиза и сменихме съединителя. !!! Скоростите влизат в пъти по добре, но като че ли малко се замисля преди да влезнат.Ако колата е огасена скоростите влизат перфектно, но като я запаля малко тегаво влизат.Незнам дали трябва да се разработва съединителя или проблема е в нещо друго ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...