Jump to content
Ironstone

Един глупав въпрос...

Recommended Posts

Значи снощи направих обратен завой на Орлов мост, нямаше много движение и аз се бях отнесъл нещо и минах на червено. Какъв е шансът да ми пратят призовка или нещо, нали има камери там. Май санкцията беше 10 точки и глоба ако не греша. Благодарско предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шансът ти е 50 на 50. Зависи дали са те хванали камерите. Пък и май избирателно хващат. Скоро разговаряхме с полицай, който трвърдеше, че основната им функция е да следят за крадени возила и едва тогава за нарушения. Моя колежка на университета са я снимали на червено и около 5-6 месеца след случката получи честитка, така че времето да не те успокоява. Съжалявам за лошите новини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото, и аз имах подобни нерадостни предположения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Шансът е около 90% да не ти пратят призовка.Камерите по светофарите май се включват само сутрин между 8:30 и 9:20 да фанат гамените в час пик.Пък и се съмнявам да има нещо автоматизирано. Тоест никой нема да седне да гледа камерите вечер.

Редактирано от skotie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам инфо, че само на кръстовището до хотел "Хемус" камерите снимат автоматично нарушителите на червен светофар. Другите са просто видео камери и се управляват от човек, т.е. шансът да те пропуснат е огромен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия камери са бошлав работа. Малко вероятно е да имаме хардуер и софтуер, който да може да засича и отразява всички нарушения. В този случай единствения начин за обработка е чрез жива работна ръка. Но колко хора трябва да седят денонощно и да преглеждат записи и снимки, да ги анализират, да съставят актовете и да ги разпращат. А и кой ще им плаща?!?!? Глей че от тия държавници не остава нищо за харчалък по държавните разходи. Всичко прибира и не дава пет пари за смешните камери. Е от време на време пратят някоя честитка, за да се размирише и да сплашат гаргите. Пък и официално не съм чул някаква статистика за приходи в хазната от тия камери, само от уста на уста се чува по нещо.Не се притеснявай, убеден съм, че нищо няма да ти дойде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...