Jump to content
pashion

проблем с дръжките на вратите на англичанка

Recommended Posts

пичове, кажете някой от вас има ли такъв проблем,постоянно се изваждат тия дръжки, кои не внимава кои тва онова, и също така оправил ли се е някой с тиа дръжки завинаги, дразнещо е постоянно да ги побутвам на вътре, и ако някои знае как се свалят корите на вратите да каже че съм наммислил да ги свалям ама не искам да счупя нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...също така оправил ли се е някой с тиа дръжки завинаги, дразнещо е постоянно да ги побутвам на вътре, и ако някои знае как се свалят корите на вратите да каже че съм наммислил да ги свалям ама не искам да счупя нещо

Колега попълни си профила за да знаем откъде си за да ти помогнем! Значи аз лично съм правил дръжките на две такива хонди и им знам слабото място и как се оправят! След моята намеса нито един от двамата собственици не се е оплакал повече от тоя досаден проблем! Относно корите първо отвиваш самонарезната видия на вътрешната дръжка на вратата и я издърпваш леко напред, като внимаваш да не счупиш ушите и от вътрешната и страна, след това отвиваш двете самонарезни видии на голямата дръжка, след което хващаш кората и я дърпаш внимателно към теб помагайки си с отверка между нея и вратата (много внимателно за да не обелиш боята и за да не счупиш щипките и) и след това я дърпш нагоре леко под наклон и това е всичко за да свалиш кората! Процедурата след това е разглобяване на пантата и сваляне на дръжката от двете и вътрешни болтчета. После всичко в обратен ред. Дано съм ти бил полезен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз го имам същия проблем ако не е тайна как го оправи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...