Jump to content
tony_ciganeto

части Оption Racing

Recommended Posts

Има ли някой представа дали са читави частите на Option Racingдали са читави и дали си струват.Знам мнението на колегата nonamed за което му благодаря но все пак искам и да чуя други мнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам "Short ram " air intake на Opion и съм доволен.Изненада ме приятно :D За другите части нямам мнение,но лятото ще правя колата и смятам да забия колектори ,гърнета и т.н на Option.Аз съм "за" такива фирми ,защото ни предлагат части 1 към 1 с "марковите" но няма нужда да давам излишни пари само заради името :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи си доволен от Short Ram мислиш ли че има ефект и к&н не е много по добър специално за филтера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сам с колектори 4-2-1 благодарение на колегата nonaned и сам максимално доволен скоро ще си зимам и други работи и пак ще са от него :lol::D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ursus
Отговорено (Редактирано)

Аз си закупих от там стрът бар.По различни причини ми се наложи да го върна.

Искам открито да заявя,че колегата nonamed е изключително коректен търговец.Направо,честно казано бях и малко изненадан от отношението му - Такова отношение не се среща в ВГ никак често - особенно ако искаш да върнеш закупена стока.

С две думи-напред е с материала :lol::D:D

.

П.С.Относно качеството на частите - напълно отговаря на цената и на очакванията!

Давай смело! :D

Редактирано от ursus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз сам на сащото мнение изключително коректен търговец много лиубезен беше обясни ми всичко даже деше ми написал и опатване как да си направя сичко евала на такива хора :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Option Racing е доста добро качество на доста разумна цена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за мнението ви и аз все пак съм доволен от option racing и от колегата nonamed разбира се просто исках да разбера и мнението на другите защото никъде не видях подобна тема .Благодаря на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн голям пич само това мога да кажа.Частите също са на ниво :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е стига хвалби де ;) Пичове, застраховател съм. Тук съм, щото Хонда ми е хоби и си харесвам машината. Форумът е място, където да обменяме инфо и да си помагаме, а не за правене на пачки, ако някой ден (дай боже!) отворим магазин, ще мисля и за пачките.Иначе за частите - като всички части, има и добри, и лоши попадения, не винаги е лесно, когато поръчваш нещо, което не виждаш. Гледам лошите да са по-малко - най-малко поради причината, че първо минават през моята или на приятели кола, знам колко време, труд, нерви и пари се влагат за направата на една готина кола.Те това е. Мерси за отзивите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Цялата тема е много хубава , та затова на мен ми стана интересно и ще може ли някой да обясни за какво става въпрос по дяволите , какви са тези части , от къде идват и каталози и цени и ... абе всичко обяснете да видим за какво иде реч.Току що компа ми възкръсна от мъртвите след като му изтекоха водите и съм щастлив и съм в настроение и на хондата да купя нешо или на нисана , та така ...

Редактирано от Izanagi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от тук http://pmconsult-bg.com/ ще си отговориш на всички въпроси.С поръчките се занимава колегата nonamed .Aз лично си поръчах няколко неща и чакам да пристигнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...