Jump to content
hondarev_accordov

обслужване на акорд

Recommended Posts

Здравеите бъдещи колеги.Имам намерение да ставам щастлив собственик на Хонда Акорд 97-2000г.Интересува ме на каква стоиност възлиза обслужването на този прекрасен автомобил след като стъпи на Българска земя.Като се започне от масло,маслен,въздушен,горивен,ангренажен ремък,ролки и др. ремъци.Благодаря ви предварително за помоща!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ангренажен ремък (немски), ролка (японска), горивен и въздушен филтър (немски) - 94 лв.Пара за смяната - 80лв

Другото горе-долу е така, ама за ролки, ремъци и смяна приготви поне 300лв. Говорим за качествени, не разни боклуци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качествени ще рече немски или японски части да си взимам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам какво точно означава качествени и боклуци. Все пак за цената която съм споменал по-горе взех японски и немски части. Сега в от официален вносител цената ще е доста по-дебела, но никой не може да грантира някаква огромна разлика в качеството. Може би Ролката е нещото, за което би било добре да се отделят повече пари, понеже в повечето случаи ремъци се късат, не затова че ремъка е китайски или боклук, а заради блокирали ролки

Редактирано от Miroslav.Ivanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.Обслужването го направих юли 2007г.Ремъци - 2бр (ангренажен и балансиращ) около 110 лвМаслен филтър около 15 лвВъздушен филтър около 30 лвБензинов филтър 45 лвНе си ги спомням вече с точност цените. Ролките ми бяха в перфектно здраве и не съм ги пипал. Всички изброени консумативи са Нипартс (оригинални :cool: Холандски)Работа - 150 лвГрубо казано 300-500 лв с ролкитеАкорда е 97-аНе е голям разхода, ако всичко е качествено си заслужава инвестицията за сметка после само караш. Успех в избора ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...